Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ha elrontom az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ha elrontom az első csókot, az mennyire gáz? Mennyire normális, hogy mar most izgulok emiatt?

Figyelt kérdés

Szóval ha talalkoztok egy lánnyal, majd a randi végen meg akarjátok csókolni, de a lany meg ügyetlen, mivel neki az az 1. , akkor hogy reagaltok rá?

Ez mennyire gáz?


És mennyire normális, hogy mar előre felek tőle, pedig meg nincs láthatáron olyan fiú, akivel megtörténhetne?


Kort is legyszi :)



2016. aug. 12. 09:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem gáz. Nem szólnék érte semmit. Igen, teljesen normális, de ott ne izgulj. :) 15/F
2016. aug. 12. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Nekem és a barátnőnek egyszerre volt az első csókunk, vagyis mindkettőnknek az volt az első amikor megcsókoltuk egymást, de az úgy zajlott(úgy képzelj el hogy nyitott vagyok meg szociális, de csajozás terén 0), hogy megkérdeztem hogy akar-e csókolózni :D, és azt mondta hogy jó de majd később. Mikor pedig rákerült a sor akkor kb 10x futottunk neki míg kb összejött :D. De ez nem úgy maradt meg hogy de gáz, hanem mint jó emlék :)
2016. aug. 12. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mindent meg kell tanulni,így ezt is.
2016. aug. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ja azt kifelejtettem hogy én 17 voltam, a barátnőm meg 16
2016. aug. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem az.
2016. aug. 12. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!