Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan ismerkedjek korombeli...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan ismerkedjek korombeli lányokkal?

Figyelt kérdés
14 éves fiú vagyok.Az iskolámból nem szeretnék senkivel semmit mert annak sosincs jó vége..viszont az utcán vagy bárhol nem merek ismerkedni lányokkal..Nem merem őket megszólítani..ezen a téren elég kevés az önbizalmam.Szeretnék tanácsokat kérni.Ha lehet értelmes válaszokat nem poénból írtam ezt ki!

2016. aug. 13. 20:29
 1/5 anonim ***** válasza:
Próbáld meg interneten keresztül. Online játékokban, közösségi oldalakon, vagy egyéb ilyen helyeken.
2016. aug. 13. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Ask.fm Facebook Instagram Snapchat 😉 én is 14 vagyok. Vannak közösségi oldalakon nagyon rendes lányok. De en személy szerint nem szeretnék még "kapcsolatot". Keresgélj. 😉
2016. aug. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

óva intenélek a nettől

van valami hobbid? edzés v bármi? járj olyan társaságba, és ott próbálj meg dumálni velük, megnevettetni őket, a szemtől szembeni kommunikáció a lényeg, ha jó a dumád, akkor minden megy majd magától

2016. aug. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Fociozk..éshát..nem nagyon szoktam bulikba járni.
2016. aug. 13. 23:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Itt
2016. aug. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!