Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok: az tetszik nektek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok: az tetszik nektek inkább ha egy fiúnak szőrös a lába vagy ha borotválja?

Figyelt kérdés
Azt hozzáteszem, hogy szinte egész évben rövidnadrágot hord, szóval mindig látszik a csupasz lába.
2016. aug. 14. 13:52
 1/10 anonim ***** válasza:
Inkább szőrös:)
2016. aug. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Csaksikerul válasza:
5%
Ha formás a vadlija egy fiúnak! akkor jól áll ha borotvált..
2016. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szőrös!!!
2016. aug. 14. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szőrös
2016. aug. 14. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
83%
Én azt hittem, csak a homokosok borotválják.
2016. aug. 14. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%

szőrös!!!

és hogy miért? azért mert az egyik volt tanárom a suli utolsó hetében úgy gondolta hogy ez tökéletes pillanat ahhoz hogy ő rövidnadrágot hordjon,ezzel úgy semmi baj nincsen hisz 38°C volt .De az amit csinált a rövidnadrág mellé az egyszerűen beleégett mindenki retinájába ,még ma is rémálmaim vannak ...A drága tanár úr ,legjobban egy ősemberre hasonlított annyira szőrős ,és még pocakja is volt ..már belegondolni is rossz >< és ő úgy gondolta hogy az lesz a legjobb ötlet hogy leborotválja a lábát ,hogy jól mutasson a rövidnadrágban a csupasz lába >< Szóval az emberiség érdekében ,kérlek..ne borotváld ><

2016. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Én úgy gondolom, hogy egy férfi szőrösen férfi.... Nem pedig ezek a Metroszexuális p* csök akik borotválják a lábukat, mellkasukat....
2016. aug. 14. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Csak szakálla, bajsza, mellkasszőre ne legyen! A többi helyen legyen
2016. aug. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szőrös egyértelműen
2016. aug. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Van olyan pasi, akinek jól áll a csupasz láb... Nem tudom, nekem annyira mindegy, az összhatást fogom nézni, nem azt, hogy hány centiméteres szőr borítja az egyes testrészeit.
2016. aug. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!