Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyam csajozzak? Egyszeruen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MEMO AHUN kérdése:

Hogyam csajozzak? Egyszeruen nem tudok pediz tetszik

Figyelt kérdés
Csajok/nők titeket mi vett le a lábatokrol. Probalkozok de nulla. (Sokat beatboxol es egyszerre 3 hang megy)
2016. aug. 14. 15:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Intelligenciával le lehet venni a lábamról. Ez a te esetedben ugye kizárt, úgyhogy marad a kockás has.
2016. aug. 14. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
:(
2016. aug. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tényleg, egy kockás hasban lehet, hogy több bankjegy elfér.
2016. aug. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Engem ha valaki különleges le tud venni a lábamról :D Annyi kigyúrt kockahasú ugyan olyan pasi vesz körül hogy nem tud úgy megfogni amennyiben nincs benne valami ami igazán különlegessé teszi. Intelligencia, furcsa humor, szerénység, vagy bármi ami miatt más :)
2016. aug. 14. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 XZerx12 válasza:
B...szatok meg. Egy lányt nem azzal kell levenni hogy... van kockahasam,megfogod,és kúrjunk má! Fiú vagyok, de egyszerüen oda mész, valami olyanról beszélsz amit őt érdekli, persze ha s3x érdekli akkor... hát... akkor is. Ne legyél olyan mint a többi nokedli! Hogy jaj... van kocka hasam... de beszari vagyok pliss halp! Pls! Ne legyél nokedli és lesz barátnőd
2016. okt. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!