Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszeruen nem tudok megfeleln...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszeruen nem tudok megfelelni annak a pasinak, aki nekem tetszik, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Aprilis vegen volt 3 eve, hogy szerelmes vagyok egy pasiba, viszont egyszeruen mar nem tudom, mit tegyek. 3 evvel ezelott probalkozott nalam, de nem foglalkoztam vele; utana par napra ra jott ram az az erzes, hogy nekem megis tetszik, de nem volt batorsagom megcsak ra se nezni.

Akkor tetszettem neki, viszont annyira nem is voltam meg noies, nem fogalalkotam annyira a oltokodessel. Most eltelt 3 ev, es noiesebb ruhakban jarok, gyakra hordok szoknyat, magassarkut, tapados nadragok, neha sminkelek, hogy kiemeljem az arcomon a szebb reszeket, megis mar nem olyan velem, mint regen.Mar nem kozeledik, pedig ez az egesz kioltozes, sminkeles dolog csak miatta van.

Teljesen el vagyok keseredve, mar nem tudom, hogy mit csinaljak.


2014. máj. 6. 09:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Talán beszélj vele...? Vagy néma vagy? Pfff, nők.
2014. máj. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Akkor közeledj te.
2014. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nem lehet, nevetseg targyava valnek, plusz nem merek kozeledni es nincs is hogyan. Hiaba vagyok ott majdnem minden rendevenyen, ahol tudom, hogy ott lesz, nincs alkalmunk szoba allni. Illetve 12 evvel idosebb is, mint en(bar gondolkosaban nem).
2014. máj. 6. 09:12
 4/15 anonim ***** válasza:
3 éve vársz a srácra? Mi van veled?? :) Engedd el...
2014. máj. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Jaa, tehát hogy olyan 16 körül vagy, a faszi meg vagy 30. Gyorstalpaló:


A 12 évvel idősebb udvarló nem azért szeretett volna veled járni, mert annyira a sminkelésed érdekelte, hanem azért, mert izgatta a tested. A legtöbb 30 éves faszi a tinilányokra gerjed, mert jobban izgatja őket a szex egy diáklánnyal. Jó ha tudod.


Hogy most miért nem foglalkozik már veled? Mert már azóta talált magának 100 és 1 naiv kislányt, akiket megfektethetett. Látta, hogy te nem adod be a derekad, téged nem tud könnyen megfektetni, innentől kezdve pedig te már nem vagy számára érdekes.


Ez a szomorú igazság. Bármit is írsz erre, pontosan tudod a lelked mélyén, hogy amit leírtam, az 100%-ban igaz.

2014. máj. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
De nem tudom... Hiaba van, hogy hetekig nem latom, de ahogy meglatom, elont mindig egy olyan erzes, hogy o az igazi. Ezert van az, hogy nem birom elfelejteni. Valamint nem ismerek olyan pasit, aki ezt valtana ki belolem, es bele tudnek esni ennyire.
2014. máj. 6. 09:19
 7/15 A kérdező kommentje:
21 vagyok, szoval nem vagyok tini. Ha 3 evvel ezelott erdekelte ot a testem, akkor most miert nem erdekli mar?
2014. máj. 6. 09:21
 8/15 anonim ***** válasza:
Bogárkám, eltelt három év. Ez alatt tsalált magának nyolc másik csajt. Vagy csak egyet. Mindegy. Van neki valakije, és eszébe sem jut, hogy veled foglalkozzon, mert egyszer már elutasítottad. Vagy lépsz, vagy így maradsz.
2014. máj. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Nincs neki senkije. Amikor volt is neki baratnoje, akkor tudtam rola, lattam oket egyutt. Viszont most amikor latom, mindig egyedul van, vagy par haverjaval.
2014. máj. 6. 09:29
 10/15 anonim ***** válasza:
A lényeget figyelmen kívül hagyod: eszébe sem jut, hogy veled foglalkozzon, mert egyszer már elutasítottad. Vagy lépsz, vagy így maradsz.
2014. máj. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!