Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiu aki tetszik csk kihaszna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jana95 kérdése:

A fiu aki tetszik csk kihasznal, fogdos meg stb de nem jarunk. Plusz en ezt mind meg is engedem neki egyszeruen tudom megmondani neki, h aljon le mert felek attol, h elveszitem azt amit lehet, h egyszer mekaphatok. Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés
2011. dec. 19. 16:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Növessz gerincet.
2011. dec. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Kicsit hasonló helyzetben vagyok. Többször megfogadtam, hogy nem engedem közel magamhoz semmilyen szinten, de amikor közeledik mégis mindig hagyom. Tudom, hogy az én gyengeségem és talán kicsit önző is vagyok, de ha elutasítom, még ennyire sem lesz az "enyém". Így legalább pár órára vele lehetek, még ha utána meg is bánom, hogy megint hagytam, hogy kihasználjon.
2011. dec. 19. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
És nézd át a nyelvtant.
2011. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Gondolj arra, hogy azt normális fiútól is megkaphatod.
2011. dec. 19. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy akkor válnál igazán vonzóvá a szemében ha nem hagynád magad? Ha egy kicsit küzdenie kéne? Így nem vagy más számára csak egy olcsó játék... Amit egyszer megun és eldob vagy lecserél egy "drágábbra" Ha érted mit akarok mondani..
2011. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
4. válaszolóval értek egyet.. Te nem játékszer vagy, hát ne is viselkedj úgy! Legyen benned tartás. Tudom, milyen az szeretni valakit, de ez így csak neki jó, mert kielégíti a szükségleteit veled. De neked nem jó, vagy igen? Nem arra vágysz inkébb, hogy szeressenek és tiszteljenek?
2011. dec. 19. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha engeded hogy tovább fogdosson, előbb utóbb meg fog dugni, aztán elhajít mint egy használt papírzsebkendőt. Csak apránként engedd közelebb magadhoz, beszélgess vele sokat. Bár aki ilyen tapló-féle nem úgy tűnik hogy valaha is komolyan fog téged venni, viszont akkor neked se kéne őt.
2011. dec. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hiába félsz, mert így is úgy is kihasznál. Elfogod veszíteni mindenféleképp. Csak az a kérdés hagyod magad kihasználni vagy egy értelmes lány leszel és nem engeded meg.
2011. dec. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

1. számú tévedés:ha csak kihasznál, és nem mondasz nemet, nem fog soha járni veled, mert így is jó neki.

2. számú tévedés:nem veszítheted el, mert soha nem is volt a tiéd.

3. számú tévedés:már csak azért se fog veled járni,mert így qrvának tart,és őszintén bevallva, van benne valami.

2011. dec. 19. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen, ezzel csak azt biztosítod, hogy soha ne kellj neki többre.
2011. dec. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!