Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miért van az hogy én egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az hogy én egy fiúnak sem tetszem? (Többi lennt)

Figyelt kérdés

Nem vagyok nagyképű de szerintem nem vagyok olyan csúnya,nem vagyok igénytelen😃

Ápolt arcom van,hosszú barna hajam,barna szemem .. Még a smink is segit rajtam:p de nem tetszem senkinek

Nem rég tetszett egy fiú beszélgettünk,megkedvelt lökte a nyálas dumákat,majdnem elhittem,találkoztunk is és egyik napról a másikra nem veszi fel a telefont,nem ír vissza:/ de szinte minden fiúval ez van.

Pedig azt mondják találkozás után is hogy szép lány vagyok,aztán egyszer csak eltünnek:/

Mit tegyek?


2016. aug. 14. 16:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Hogy mit tegyél? Semmit, ha tényleg igényes vagy nem vagy nagyképű akkor előbb-utóbb rád talál a szerelem :) Amúgy lökhetnél egy képet is akár ;)
2016. aug. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Majd találsz valakit aki nem ilyen, ha tényleg igaz amiket leírtál (bár képpel jobban leírnád a külsőd). Ne feszülj rá, az a lényeg, akkor jobb a kisugárzásod is, az meg nagyon nagyon fontos :)

19f

2016. aug. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Velem is ugyan ez volt :) Majd hirtelen valami történt és kiderült ki mindenkinek tetszem csak senki sem mert úgy próbálkozni. Azóta sem tudom mi volt az oka előtte a fiúk távolság tartásának. Lehet neked is csak várnod kell kicsit nem rágörcsölni a dolgokra és ha igaz amit leírtál magadról úgyis lesz valaki :)
2016. aug. 14. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Nem is erőlködök,majd egyszer jön valaki értelmes..

2016. aug. 14. 17:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Kb.én is így vagyok mostanában
2016. aug. 14. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Egész véletlenűl nincs kedved beszélgetni? :)
2016. aug. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!