Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első sétálós randi ötleteimre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első sétálós randi ötleteimre reagálnátok, hogy szerintetek mi jó és mi nem?

Figyelt kérdés

Van egy lány aki nagyon tetszik, okos, kedves és... szóval nem akarok itt ódákat zengeni, de nagyon fontos nekem ez az első randi.


Próbálok udvarias lenni, mindig tartom magam ehhez, most úgy döntöttünk, hogy elsőnek én utazok el hozzá egy távoli városba... Mivel ott nincs sok szórakozóhely, meg semmi komolyabb, ezért egy sétálós randi lesz az ottani városban.


Na, de most jöjjenek amikre kíváncsi vagyok, hogy ti mit gondoltok...


1.) Gondoltam, hogy viszek neki virágot, tudom a kedvenc színét, tehát olyan színű virág/virágcsokrot?? veszek neki, csak felmerült bennem, hogy sétálás közben ott fogja lóbálni? Nem tudom jó-e ez a döntés, de virágot szeretnék neki adni... :/ Nagy dilemma.


2.) Gondoltam, hogy ha egy bolt előtt véletlen felbukkanunk akkor bemegyek vele és megvásárolom a kedvenc dolgait, mondjuk a kedvenc italát :) Szerintem ez belefér, nem vagyok felvágós, öszintén nagyon csóri legény vagyok, de ez még belefér szerintem, ez nem felvágás (a semmire amúgy).


3.) Facebookon rengeteget dumálunk, megállás nélkül éjjel-nappal szinte, de lehet élőben, sőt attól félek, hogy izgulások közepette néha megakadunk, mondjuk én nem vagyok ilyen típus, de kitudja mi lesz, izgulok azért már most, pedig holnap lesz...


4.) Illetve ti milyen ajándékot vennétek így első randira? Csokit is vigyek? (Maci félékre már nincs idő)



2016. aug. 15. 21:55
 1/5 anonim válasza:
100%
Szerintem első randira ne vigyél semmiféle ajándékot!Nyerd el a tetszését a személyiségeddel,nevettesd meg,legyen önbizalmad és nem lesz gond hidd el ;) 18\L
2016. aug. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem lévővel

Ne ajándékokkal próbáld levenni a lábáról

Bár a virág kedves gesztus

Szerintem nem is banja ha tud mivel babrálni ami a kezében van

Mert valószinüleg ő is izgul

2016. aug. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Biztos ő is nagyon izgul, szerintem a virag azért ne, hogy hova tenne el sem olvastam mi a problémád vele, de már eszembe is jutott, hogy hova teszi, de úgy látszik neked is eszedbe jutott. Csoki inkabb szerintem azzal lepd meg. Nagyon sok sikert kívánok nektek.:))) Majd írd meg, hogy sikerült légyszi.:)

Bocsi, hogy néhol lehagytam az ékezetet.

2016. aug. 16. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Ha viszel virágot egy szálat ne többett mert azzal mèg ellesz a nagy sètálás közepette de egy csokr már megterhelő mivel azt ugymond már 'cipelnie' kell magával lehet azt annyira nem bírná de egy szál az könnyen vihető ès tènyleg lehet vele babrálni ha ideges az ember ezzel egyetèrtek meg egy tábla csoki sem rossz ötlet oldja a feszültsèget ha sètálás közben nassoltok belőle ès akár tèmát is adhat(csak vigyázz el ne olvadjon)

Amúgy fiú vagyok ès az első randimon èn is vittem 1 szál rózsát a partneremnek (ő speckó azt mondta nagyon kedves ès cuki vagyok tehát mondhatni sikere lett a virágnak ;)

2016. aug. 16. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, akkor egy szál virágot próbálok majd venni, illetve csokit :)
2016. aug. 16. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!