Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ti mit reagálnátok erre ? Ne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit reagálnátok erre ? Ne létesítsek vele párkapcsolatot ?

Figyelt kérdés
megismerkedtem egy nagyon aranyos sráccal (közép iskolások vagyunk ). Mikor megismertem hihetetlenűl elragadó volt az inteligenciája , és az optimizmusa . Nagyon szimpatikus nekem . Multkor elhívott magához , én belementem . Elmentem hozzájuk , kiszolgált , meg italoztatott stb . Beszélgettünk , hülyültünk stb. Kérdeztem hogy hol vannak a szüleid erre így felelt " édesanyám elment itthonról , édesapám már soha sem fogja látni a napvilágot , ugyanis halott ! " . Meglepődtem mert olyan furcsán mondta , és a végén egy ilyen semmit sem mondó mosoly . Azt mondta hogy az apja nem teljesen halt meg , mert félig még él . Ti mit reagálnátok erre ? Ne létesítsek vele párkapcsolatot ? Legyünk csak barátok ?

2015. okt. 31. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
beteg. inkabb gyere hozzam 40f
2015. okt. 31. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

"Ne létesítsek vele párkapcsolatot ?"

Ez legalább annyira fura volt :D Amúgy ha tetszik neked a srác és szimpatikus akkor miért ne? Mert egyszer furán fogalmazott?

2015. okt. 31. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Lényegében azt szerette volna kifejezni valószínűleg, hogy nagyon nem jön ki az apjával, és vélhetően nem ok nélkül. Lehet lelépett kiskorukban, vagy rosszabb, maradt és bántalmazta őket stb stb.. Nekem is volt ilyen, és én is évekig úgy tekintettem rá, hogy számomra ő nem létezik..


Igazából ez szerintem nem kéne hogy mérvadó legyen ahhoz, hogy eldöntsd, szereted-e a srácot vagy nem..:D Ahogy érzed..:D

2015. nov. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%
Kira te vagy az?
2015. nov. 1. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Beteg, mert az apja nem él velük(vagy igen?)?
2015. nov. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
én nem tudom hogy az apja vele él e vagy sem . Csak szerintem furcsa és titokzatos a srác ?
2015. nov. 1. 00:31
 7/9 Firedoom ***** válasza:
100%
Nekem hirtelen az ugrott be, hogy az apja kómában van vagy hasonlok.
2015. nov. 1. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem dolgozta fel teljesen az apjával való kapcsolatát vagy az apja betegségét/halálát. Nincs remdezve a vele való viszonya. A másik h sztem már csak emiatt is összeilletek h ilyen apróságok miatt kérdőjelezed meg az egész ismerkedés folyamatát.
2015. nov. 1. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Azt mondta hogy az apja nem teljesen halt meg , mert félig még él ."

Nekem ennek olyan pszichopata feelingje van......:O :D


Szerintem ha ilyen fura lesz továbbra is a srác, akkor nem éri meg.....ki tudja.


Ti lányok amúgy is hajlamosak vagytok 1 órácska beszélgetés után is már a párkapcsolaton gondolkodni....

2015. nov. 1. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!