Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csajok! Ha egy nektek szimpi,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ha egy nektek szimpi, de totál ismeretlen srác oda jönne hozzátok az utcán, és elhivna egy vacsorára valamelyik nap, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

2015. júl. 21. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy szórakozik velem?
2015. júl. 21. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
okés, köszi a választ. csak az érdekel hogy az átlag emberek mennyire vevők az ilyen spontán dolgokra. onnan jött, hogy ma az utcán jött szembe egy lány, és tetszett.- de életemben nem láttam, fogalmam sem volt hogy ki ő. na most ezt csak ugy tudhattam volna meg ha elkérem a nevét számát vagy valami, de szerintem ez igy még gázabb, mintha oda mennék, hogy "szia, bocsi, valamelyik este nem érsz rá, nem lenne kedved eljönni velem valahova? :)" és gondolom legtöbb csajnak ez sok, de ha már 5ből 1 azt mondja hogy okés, akkor már meg éri probálkozni.
2015. júl. 21. 12:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha udvariasan elmodnod, hogy tetszik neked, és szeretnél vele találkozni, akkor lehet, hogy belemegy, ha vacsorára vagy hasonló randiszerüre hívod, akkor garantáltan nem, az túl eröszakos, nyomulós és ellenszenves.
2015. júl. 21. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én azt mondanám, előbb cseréljünk fb-t vagy telószámot, beszélgessünk és utána lehet róla szó ;) 16L
2015. júl. 21. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Megkérdezném, hogy biztosan jó emberhez beszél-e, aztán ha szimpatikus kívül és első ítélésre belül is, akkor igent mondanék. De talán javasolnám, hogy egy kávé jobb lenne kezdetnek.
2017. ápr. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!