Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első randin/találkozásnál mit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első randin/találkozásnál mit szabad és mit nem?

Figyelt kérdés
Ha minden jól megy valamikor a jövőhéten találkozok egy lánnyal és mivel eddig nem nagyon randizgattam nem tudom mit szabad az első randin/találkán. Mit javasoltok csók, meg ilyenek mehetnek? 16/F

2016. aug. 20. 20:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ én volt hogy első randin hozzá se értem pl exemnél és csók is csak úgy az 5.-nél lett,elöször semmi majd ölelés,puszi stb...,mert kezdetben nem fejeztük ki az érzelmeket viszont most erős érzelmek biztos siker érzet és előtte is kellő megismerés után egyből ment az ölelés csók és társai.Érezd hogy mit akar,mire van szüksége szerintem úgyis jelzi ha engedné hogy lesmárold ha nem akkor elhúzza a fejét és majd legközelebb
2016. aug. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hát már egy jó pár napja beszélünk és már eléggé megismertük egymást
2016. aug. 20. 20:53
 3/5 anonim ***** válasza:
hát a jó pár nap kevés,én láttam, hallottam is első randi előtt már jó ideje szóval kell valamennyi idő hogy jobban megismerjétek egymást
2016. aug. 20. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem szabad helikopterezni a tököddel
2016. aug. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Teljes mértékben a lánytól függ. Van olyan aki már az első randin elmegy a csókot is de van aki már attól összeszarja magát ha a kezét akarod megfogni😂(tapasztaltam).
2016. aug. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!