Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Azok után, hogy az első...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok után, hogy az első találkozásnál részegen így összemelegedtünk, hogy kéne viselkedni az első randin?

Figyelt kérdés
Előző hétvégén találkoztam egy sráccal egy buliban. Picit mindketten ittasak voltunk már, egész este együtt táncoltunk, smároltunk, elég intenzív tapizás is volt. Azóta szoktunk beszélni, emberileg egész normálisnak tűnik. Elhívott találkozni. Én meg nem tudom hogy kéne majd ott viselkednem. Azokt után, hogy a builban mennyire közel kerültünk testileg, elég furcsa lenne mondjuk sima puszival köszönni, vagy úgy viselkedni, mintha még semmi testiség nem lett volna köztünk. Ugyanakkor fényes nappal, teljesen más környezetben és hangulatban az is hülyén jönne ki, hogy már találkozásnál csókolózzunk, vagy kézen fogva sétáljunk, összebújva üljünk, hiszen alig ismerjük egymást, és nyilván mindketten zavarban leszünk. Szerintetek mi legyen? Puszival köszönjek neki, vagy csókkal? Hogy kéne csinálni ezt az egész randit? Vagy várjam meg ő hogy reagál?

2015. nov. 5. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Normálisan, ahogyan amúgy is viselkednél.
2015. nov. 5. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Kezdésnek puszi,az úgy oké,aztán nyugodtan várj,hogy lépjen ő,"irányítson".

Egyébként ne aggódj, jól mondtad,kicsit neki is fura lesz a helyzet, viselkedj természetesen.

2015. nov. 5. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
93%
Látom magam előtt, ahogy mindketten "bad pokerface" tekintettel próbáljátok leplezni zavarotok :D
2015. nov. 5. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy jön. :)
2015. nov. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Gátlástalanul:) Na jó, viccet félre téve, szerintem okés a puszi köszönésnek, aztán alakul majd.
2015. nov. 5. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A jelenlegi barátnőmmel hasonló a történetem. Volt egy egyetemi buli, ahol egy kicsit összemelegedtünk. Aztán pár nap múlva jött a "kínos" rész, mert egyetemen mindkettőnk baráti köre kíváncsian várta, hogy mi fog történni :D Aztán végül találkoztunk, szájra puszi, ölelés, megfogtuk egymás kezeit, egymás szemébe néztünk és onnantól mindketten tudtuk, hogy kb folytathatjuk ott, ahol abbahagytuk és el is csattant egy csók.
2015. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!