Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Már túl vagyunk az 5. randin...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már túl vagyunk az 5. randin egy lánnyal, mikor mondjam el neki hogy többet akarok? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval a lány idősebb nálam, de nem zavarja, hiszen akkor nem randizna velem. Én többet akarok, mint barátság, viszont nemrég szakított az fiújával, de még mindig szereti. Úgy gondolom, hogy tetszek neki, találkozáskor és miután hazakísérem, megölel és puszit ad. Kötetlenül tudok vele beszélni mindenről, a kapcsolatairól is beszélt, meg mindenről, szó szerint. Szeretném elmondani neki, hogy többet szeretnék, de nem tudom, hogy mikor és hogyan. Ráadásul jövő nyár elején kimegy külföldre dolgozni, nem tudom mikor fog hazajönni. Ezért akarok vele minél többször randizni. Minden tanácsot, választ szívesen fogadok! Trollok most kíméljenek légyszi. :)

2016. aug. 15. 18:43
 1/5 anonim válasza:
Véleményem szerint mihamarabb, hisz már harmadik randi ótán csók kellene lecserélje a pusz+ölelést. Ez, hogy bármiről tudtok beszélgetni megint csak azt bizonyitja. Bár ha most szakitott és szereti, nem akarlak elkeseriteni de nemhiszem, hogy benne lenne.. De mondom, minnél előbb. Remélem segitettem. :)
2016. aug. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem merem megtenni az első lépést. :(

Első randin totál "hűvös" volt velem, de a szombatin nagyon jól érezte magát, legalábbis szerintem, megköszönte a sört, hogy hazakísérem stb. :D Rengeteget nevetett, ami nem jellemző rá. Segítettél, köszönöm.:) Persze további tanácsokat is elfogadok.

2016. aug. 15. 19:34
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is ideje elmondanod neki mert azzal csak nyerhetsz :) Vamint ha bele is megy,arra vigyázz,hogy ne csak a volt pasija pótléka legyél. Mutasd meg neki,hogy kedveled :)
2016. aug. 15. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát nem csak kedvelem, úgy hiszem, hogy ő az a lány, akit szeretni tudnék hosszú időn keresztül. Mint mér említettem, jövő nyár elején kimegy külföldre, mert akkor már 18 lesz. Épp ezért szeretnék mielőtt dűlőre jutni, csak, hát félek a visszautasítástól. Azt hiszem az első randinkon mondta, hogy neki most nem kell senki.
2016. aug. 15. 19:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Hívd el még egyszer randizni, közben kérdezd meg hogy tetszel-e neki. Ha már 3 szor randiztatok tudod hogy van tovább.

Én is hasonló helyzetben vagyik a barátnőmmel sejnos nem sokat fogunk találkozni. Ezért most amíg még itt van velem,próbálok minél többet csajozni, [ebben ez az oldal sokat segíthet. ]

Te is próbálj minél többet beszélgetni vele.

Ne várakozz. Mondjad neki gyorsan mit érzel iránta.

Hát ha mondjuk vele mehetnél külföldre.

2018. okt. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!