Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szerintetek van esélye egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek van esélye egy pesszimista fiúnak szerezni egy nagyonis optimista barátnőt?

Figyelt kérdés
Apám lehúz lelkileg és borzasztó pesszimista lettem emiatt én is. Suliba elvagyok mindenkivel de utána egyszerűen magamba roskadok és nem megyek el sehova senkivel. Azért vagyok jóba mindenkivel mert próbálom ezt az énemet eltüntetni és szinte csak pozitiv dolgot kisugározni, de ugye ezt kb csak addig birom amig a suliba vagyok. Abban reménykedek, hogy találok egy nagyon optimista lányt akkor "felhúz" és kiszedi a belsőmből ezt az énemet. Szerintetek van erre esély vagy ha találnék is egy ilyet akkor nem tudna kihúzni belőle a sok pozitivságával? Előre is köszönöm a válaszokat. (Helyesirás miatt bocsi ha valamit elrontottam. Hosszú "i"-t nem tudok irni mert angol a billentyűzetem és nincs rajta annyi gomb) 17F

2016. aug. 22. 17:40
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Miért ne lenne esélyed? :D
2016. aug. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Hát mivel suli után már eléggé nehezen birom azt, hogy ne legyek pesszimista és hát ha kérdezne valamit akkor mindig csak a rosszat mondanám és emiatt mindnenki elhagyna. Nem hiszem, hogy ez valakinek is tetszene.
2016. aug. 22. 17:44
 3/14 anonim ***** válasza:

hosszú í - állítsd át magyarra a windows-ban, és: ALTGR + J, illetve ALTGR + I ^-^

egyébként meg döntsd el, hogy bármi van, megpróbálsz pozitívan állni a dolgokhoz :)

2016. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
#2. Én se vagyok egy optimista ember. Nem hagyna el, ha szeretne, hanem segíteni ebben változtatni. ;)
2016. aug. 22. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Őszintén? A lottóötösre nagyobb az esélyed...
2016. aug. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#3 Köszi. :)

Nagyon sokszor próbálok pozitívabb lenni, de sokszor mikor érzem, hogy talán kicsit jobban érzem magam találkozok apámmal beszól valamit és megint kezdődik onnan, hogy csak rosszra tudok gondolni. Még van egy külföldi videós is akit nézek, mert egyszerűen csodálom ahogy olyan pozitív tud lenni, de ez nem túl sokat segít.

2016. aug. 22. 17:52
 7/14 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, vannak ilyen személyiségek, én is azt vettem észre magamon, hogy ha a legjobb barátnőm pl egy nagyod depis időszakában van akkor próbálok minél inkább az ellenkezője lenni és a legpozitívabban hozzáállni mindenhez. Azért idővel nálad is változni fog ez a negatív hozzáállás, ne aggódj!
2016. aug. 22. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem volt egy pasim, nagyon szerettem. De egyszerűen kikészített azzal, hogy állandóan negatív volt, mindenben csak a rosszat látta. Bármilyen jó dolog történt vele, azonnal megmagyarázta, hogy az miért rossz, mi a rossz benne. Én a végletekig optimista vagyok és ezt nagyon nehezen viseltem. Alaposan hozzájárult a szakításhoz. Mondjuk ő ezt nem pesszimizmusnak nevezte, szerinte ez teljesen normális.
2016. aug. 22. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

#7 Nagyon remélem, hogy kinövöm, mert emiatt eléggé utálom magamat!

#8 Ezt normálisnak nevezni? Hát én nem tudom, szerintem ott már komoly gondok vannak. Én talán egy fokkal jobb vagyok, én legalább próbálok tenni ellene és nem próbálok ezen a szinten maradni. De gondolom ő mivel normálisnak mondta, így gondolom nem is próbált meg ez ellen tenni.

2016. aug. 22. 18:02
 10/14 anonim ***** válasza:

Egyaltalan nem rosszindulatbol irom, ne ertsd felre. De en azt tudom ajanlani, hogy a sajat pesszimizmusodert ne mutogass masra, es ne mastol vard, hogy kirangasson ebbol az allapotodbol. Ne harits minden feleloseget masra, ez a te eleted, es lehet, hogy nehez benne uralkodni a sajat kisugarzasodon, erzeseiden, de nem lehetetlen. Tanuld meg blokkolni az apad pesszimizmusat feled ami kisugarzik, es keress eloszor is hobbikat, dolgokat, amik motivalnak.

De a kerdesre valaszolva, szerintem van, persze, es jot is tenne, ha TAMOGATNA egy optimista lany ebben.:)

17/l

2016. aug. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!