Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Pesszimista emberből lehet...

Pesszimista emberből lehet optimista? Van itt olyan akinek már sikerült?

Figyelt kérdés
Hogyan lehet megváltoztatni egy életet ha eddig minden balul sült el? Ha az ember úgy érzi hogy egy ördögi körben van amiből nehéz kitörni?

2014. jan. 10. 19:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Úgy szeretem az ilyen kérdéseket, adjuk tanácsot problémákra, amiről nem tudunk semmit. Az, hogy valakinek sikerült még lehet neked nem fog, meg erre nincs ilyen "recept"...
2014. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Akkor kicsit kifejtem: Szükségem lenne a papírokra hogy elvégeztem a sulit (a vizsgám megvan), de ahhoz nyelvvizsga kellene. Nincs munkám, mert nincs nyelvvizsgám, munka nélkül meg se pénzem se szakmai tapasztalatom. Az állásinterjúkon szakmai tapasztalatot és nyelvvizsgát kérnek. Szóval... szeretnék új életet kezdeni, de nem tudom hogyan. És milyen sorrendben. Most tanulok itthon és a maradék pénzemből nyelvvizsgázni fogok nemsokára... közben meg melót keresek. De annyira esélytelen az egész mert már jó ideje nem tudok kiszabadulni ebből az ördögi körből.
2014. jan. 10. 19:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Akkor végülis nem sokára összejön, a kör kicsit megszakad, egyébként én is pályakezdő vagyok startmunkaprogrammal sikerült elhelyezkednem (emelt fizetés, félévig van szerződésem). Nem tudom igazából, hogy bármikor beadható-e ez a pályázat, de kimondottan jó lehetőség és egyre több valakit hallok, hogy így kapott munkát, nézz utánna, hogy működik, mert túl sokat nem tudok róla mondani igazából én is tök véletlen hallottam róla és csöppentem bele.
2014. jan. 10. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem eddig csak fordítva sikerült.optimistából pesszimista.
2014. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!