Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik, hogyan hívjam el randira?

Figyelt kérdés

A suliba jár és szoktunk is beszélgetni,egyszer amikor az egyik barátnője bulit szervezett elhívott engem is,többen is azt mondják,hogy bejövök neki szerintetek,hogyan hívjam el randira.Nem olyan átlagos lány,szereti a videó játékokat és nagyon szereti a rock zenét.Tudtok esetleg valami jó helyet az országban?


17 éves vagyok,és ő is annyi.



2016. aug. 23. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Először is nem mindegy hol laksz, nem ajánlok helyeket Szegeden, ha tegyük fel miskolci vagy :D
2016. aug. 23. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia cica ko kola? Amugy leallsz vele beszelgetni, erdeklodsz egy esemeny felol vagy egy film felol, h latta-e mar stb aztan spontan mondd neki, h akkor mit szolnal, ha talalkoznank ott ekkor meg akkor. Ennyiiiii
2016. aug. 23. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Mokiem98 válasza:

Először is sok sikert és hajráááá :D


Még szerencsére nyár van, ezért mindenhol vannak fellépések, koncertek...stb

Mindenképpen egy olyan helyre menjetek ahol elsődlegesen ő jól tudná magát érezni.

Az nagyban megdobhatja az esélyeid a továbbiakban ;)

Első randira mondjuk nem mindenképpen lenne jó egy teljes estés rock est ( gondolom piával ). Bár te jobban tudod, hogy mit szeret.

De fontos, hogy te is jól érezd magad, és érdekelt legyél abban a témában, hogy tudjatok esetleg egy jó videojáték meccs után arról beszélni, hogy éppen ki hogy verte le, milyen kombókkal a másikat :)


Kérdezd meg tőle ( legjobb személyesen ), hogy mit szólna esetleg ehhez vagy ahhoz , hogy ha esetleg te és ő elmennétek ketten ide vagy oda.( ne csak egy terved legyen ha van rá eshetőség )


Ne aggódj rajta, ne is ülj rajta. Add elő a "randomságod" mint pl hogy megakadna a beszélgetés ( amit kétlek ;) ) és képzeld az jutott eszembe, hogy ha kedved van elmehetnénk együtt....


Annyi a lényeg, hogy nyugi ;) úgy is igent kapsz majd valamire, vagy ha nem tetszik neki egyik se, akkor kérdezz rá, hogy ő akkor miben lenne benne :D


nem nagy kunszt. Csak el kell kezdeni.


Remélem tudtam segíteni, és jól fogjátok magatokat érezni :D

2016. aug. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
De egy egyszerű kajálás vagy fagyi, amíg jó idő van, mozi szerintem nagyon jó lehet, ha félénkek vagytok legalább utána van valami téma és a többi jön, séta vagy ha van valami különleges hely a közeletekben pl játékterem szerintem rajongana érte :D #1-es voltam
2016. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

,,Te, én dugni, dugni" xD


Na, de komolyra fordítva a szót:

Suliidőben ajánljad fel, hogy hazakíséred. Hidd el, erre minden normálisabb lány bukik.:) Szerintem ezt többször is tedd meg és utána mondjuk elhívod fagyizni. Aztán ha már közel kerültetek egymáshoz lehet koncerte menni stb...

Ha kell tanács írj nyugodtan.(((:

2016. aug. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! A hely mindegy, az utazást könnyen meg tudjuk oldani. :D A válaszokat megfogadom, mind a randira hívás stílusában, mind a javasolt programokban. Szerintem a koncert mellett a játékterem is bejönne neki, amint elkezdődik a suli, személyesen elhívom. ;)
2016. aug. 23. 22:29
 7/7 anonim ***** válasza:

Mond neki ezt:szia baby nincs kedved menni egy kört a kocsimmal (már ha neked van) utána meg beülünk egy bárba vagy egy menő étterembe

Ha nincs kocsid:szia baby nincs kedved el bkv-ni a gyrososig utána meg felmegyünk hozzád

2016. aug. 23. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!