Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van egy lány aki nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy lány aki nagyon tetszik egyszer tesztküzelhez kerültünk de nem tudom hogyan mondjam el? Hogy szerelmes vagyok belé Várom válaszotokat

Figyelt kérdés

#szerelem.:D
2016. aug. 6. 21:39
 1/7 anonim ***** válasza:

Testkozelhez*

Irj ra. Hivd el vhova(nem feltetlen randi) majd valld be neki

2016. aug. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Elirtam .testközelhez. de arra hogyan fog reagálni ?
2016. aug. 6. 22:17
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak mondd el neki. Jobb meg próbálni, mint meg sem próbálni és hagyni el úszni a lehetőséget. ;)

18L

2016. aug. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Azt mi honnan tudjuk h fog reagalni? Erre pontosan nincs is valasz. Ha erdeklodik irantad akkor valoazinuleg pozitivan fog reagalni. De te erzed h milyen kapcsolatban vagytok :D

Probald meg

2016. aug. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat 😉
2016. aug. 7. 12:09
 6/7 anonim válasza:
Hajra teso :D amugy gondolj bele mindig abba h az o szemszogebol nezed meg ha te is orulsz neki es o erdeklodik irantsd akkor egy probat meger mondjuk mar en is estem igy pofara... de azt sose felejtem el hogy neha telibe kell szarni eldobni mindent es megprobalni hiszen egy probat meg er ha megg a csajt nem nagyon erdekli ne nagyon szomorkodj majd talalsz sokkal jobbat es tapasztalatbol mondom:D ja amugy hany evesek vagytok ? Es majd beszamolnal pls h mi volt mert mostmar erdekel :) elore is koszi :3 ^^
2016. aug. 8. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én 15 leszek decemberben a csaj pedig 16 Köszi a valaszod
2016. aug. 8. 08:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!