Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » 14 éves lány vagyok! Tetszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

14 éves lány vagyok! Tetszik egy 21 éves fiú! Még csak párszor beszélgettünk, de mindig éreztette, hogy nem akar tőlem semmit! Van rá esély, hogy ez megváltozzon?

Figyelt kérdés
Van akinek ilyen korban ennyivel idősebb volt a barátja? Működött? Egyébként nagyon kedves a fiú, és kb. 17-nek néz ki!

2016. aug. 23. 15:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
14%
Inkább hagyd, egy egész generációval idősebb.
2016. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
23%
próbálj meg sexyn közeledni felé biztos nem fog nemet mondani! haveromnak volt 21 volt akkor a csaj meg 14 éves 2 évig voltak együtt
2016. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
40%
Igen van rá esély, jópár év múlva. De te túlságosan kisgyerek vagy hozzá, és ezt nem sértésből mondom.
2016. aug. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
83%
ha odaadod magad neki:D Ah ezt durva viccet félretéve, én személy szerintem nem tudnék azonosulni egy nálam ennyivel fiatalabb lánnyal, maximum testileg, de akkor meg lehet nem tudnék a saját szemembe nézni később, hogy mennyire nincs tudatában a lányka ennek az egésznek, és én így kihasználom.. Mert oké lefekszem vele, de nem tudok vele szellemileg, azaz agyilag azonosulni, nem egy független, felelősségtudatos nő.:/ Hanem egy lányka:/ És így emberileg nem tudnám őt élvezni csak testileg, ami nem egy jó párkapcsolat. És nekem jöhet bárki azzal, hogy melyik lányka mennyire érett, amíg komolyabb megmérettetéseknek nem volt kitéve, amiben ő tudatában is van, addig nem lesz érett, ezért lányka. De ez így jó, így helyes:) Szerintem valami hasonló lehet neki is a látásmódja.:)
2016. aug. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyébként én is beszélgetek fiatalabb lányokkal, mert néha jól el lehet velük bohóckodni, mármint nem az, hogy hülyére venni őket, hanem tényleg viccesek, és önmaguk, stb.:D Nem olyan túlontúl komoly emberek, mint a legtöbb velem egy idős.:D Csak az lenne a problémám velük, amit leírtam, hogy még függnek a szüleiktől, tehát nem függetlenek, gyakorlatilag olyan mintha a szüleivel járnék, mert ők döntenek mindenben helyette még nagyrészt, másrészről nincsen felelősségtudata, tehát nem tudja mekkora felelősség egy párkapcsolat, egy pár. Legalábbis egy olyan aki már-már dolgozik.:)
2016. aug. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%
Inkább írj nekem
2016. aug. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
9%
Felejtős, kicsi vagy még.
2016. aug. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
53%
Kislanynak nez semmi eselyed. Majd 2-3 ev mulva max szoba johetsz nala. Meg eleve 21 eves sracnak mar vannak igenyei egy parkapcsolatban amit te meg nem tudsz neki megadni, ha normalis vagy😄
2016. aug. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Mokiem98 válasza:

Láttam már durvább példákat is. De vagy neked kell eszmeileg felnőni hozzá, vagy neki kell kicsit gyerekesnek lennie.

Ha mindenki esetlegesen normális, és nincsen semmilyen komplexusa.( ha szeretnéd, ezt privátba kifejtem ;) )

De szerintem nagyon nincs, vagy nem mutatja.

Ő azért jóval tapasztaltabb, mint te, és átélte már mások által amit te.

Nekünk is sokszor az kell, ami elérhetetlennek tűnik, és ő is tudja.


De beszélgetni kell. Abból több minden kiderülne :)

2016. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 23. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!