Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Valakinek van tippje hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácstalan Lány kérdése:

Valakinek van tippje hogy hogyan lehet jól ismerkedni és miért van hogy 14 vagyok és mindenki megbámul megse jövök be senkinek?

Figyelt kérdés
Anyumnak mar 12 evesen is volt mar szerelmi viszonya de nekem semmi pedig szeretem az embereket és nem vagyok visszahuzodo a haverjaim meg a humorom miatt szeretnek, de mégse vagyok olyan örömlány mint ami manapság rengeteg van. Mi a gondd velem?

2016. aug. 29. 20:31
 1/9 anonim ***** válasza:
Vagy nem mernek leszólitani vagy nem jössz be az ottani fiúknak lehet hogy van barátnőjük vagy csak melegek
2016. aug. 29. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen ugyanez...ram ram is szoktak irni meg ilyenek....a legeslegjobb tippem az hogy mosolyogj...egy mosolygos baratsagos lanyhoz hamarabb kozeledbek a fiuk...:)
2016. aug. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
79%
Akármennyire is trendi, ne rakaszkodj már 14 évesen kapcdolatra, persze ha jön jön, de inkább várj még 2-3 évet egy igazán komoly kapcsolatra ,minthogy csatlakozz a mai divathoz miszerint ha gyakrabban váltasz zoknit mint barátot akkor gáz vagy. Az meg hogy nem jösz be senkinek az szerintem hülyeség, lehot hogy szimplán olyan szép vagy hogy senki hozzád se mer szolni :D
2016. aug. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Arra gondoltál már hogy azért bámulnak mert olyan ronda vagy?
2016. aug. 29. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én szerintem nem vagyok ronda meg ilyenek sztem normális is vagyok és egyszer aztmondta csaj hogy tetszek neki csak alacsony vagyok... XD
2016. aug. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1 képet dobhatnál,akár privátba is

Lehet h 13-14 fiúk vesznek körül,ők ilyenkor még elég beszariak 😁

2016. aug. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ugyan ez van velem is,hogy az utcán minden srác bámul de egy se szólít le..

Annyi a különbség köztünk,hogy nekem már volt pasim.

15/l

2016. aug. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 cshunor válasza:
Hogyha megbámulnak akkor lehetsèges, hogy tetszessz nekik csak nem mernek odamenni, mert fèlnek, hogy kiröhögöd vagy, hogy van már pasid (nálam legalábbis ez a helyzet ha meglátok egy szèp lányt). Hogyha van elèg bátorságod oda mehetsz te is hozzájuk, biztos örülnènek neki.
2016. aug. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 NudliHercegnő ***** válasza:
Tizennégy évesen ne is legyél örömlány:'D
2016. okt. 18. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!