Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szakítás » Bevált már valakinek valaha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bevált már valakinek valaha ha szakítás után egyből elkezdett ismerkedni?

Figyelt kérdés
Nem tudom mit tegyek. Sokszor úgy érzem vége az életemnek. Mindenhol azt olvasom egy szakítást hónapokig tart feldolgozni. Nem tudom elképzelni hogy még hónapokig ilyen állapotban legyek. Abba biztos beleőrülök.
2016. júl. 13. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem is menne. Viszont exeim 1 hét után már más ágyában voltak. Ki érti ezt? Én vagyok alkalmatlan az életre, vagy csak ennyire mások lennénk, mi emberek?
2016. júl. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
F/N ?
2016. júl. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

30/N

Nem értem ez miért fontos. Gondolom a fèrfiaknak is vannak érzéseik.

2016. júl. 13. 12:43
 4/7 anonim ***** válasza:
52%
Dehogy is. Örülök, hogy megszabadultam tőle, végre szabadság, nyugalom, békesség, csend! Nem fogom önként keresni azonnal a rabszolgaságot.
2016. júl. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is most szakitottam, elég szar érzés, jó lenne valakivel ismerkedni úgy könnyebb lenne szerintem
2016. júl. 13. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:
Nálam ugyanaz van,mint az 1-nél. Nem menne... És szerintem előbb le kell zárni a multat. Végiggondolni,mi történt,a magad hibáit. Le kell ülepedni a dolgoknak,ellenkező esetben iszonyat zűrzavar keletkezik a fejedben. Ha pedig a szakítás úgy történt,hogy még mindig szerelmes vagy,pláne nincs,értelme. A mâsik fél és önmagad becsapâsa,+ úgyis mindenkiben őt keresed.
2016. júl. 13. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem korábban bevált ez a módszer, amennyiben ígéretesnek indult az új kapcsolat. Olyankor szinte teljesen feledtetni tudta a régit, mert javarészt az újra koncentráltam. A szakítás a legtöbb esetben (hacsak nem menekül már az ember egy kapcsolatból...) nagyon fájdalmas tud lenni, és ha az ember csak magában van, akkor folyton ezen őrlődik. Muszáj valamivel elterelni a figyelmet a sebnyalogatásról, és a haverok sem mindig alkalmasak erre...
2016. júl. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!