Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szeretnék párt, de nincs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék párt, de nincs alkalmam ismerkedni. Valakinek van ötlete? 16/L

Figyelt kérdés

Régóta vágyom egy igazi, komoly kapcsolatra. De sajnos az eddigi barátaimmal nem igazán jött össze a dolog. Nem járok el bulikba, sem egyéb olyan helyre, ahol új embereket ismerhetnék meg. Sokat sportolok és keményen tanulok. Sajnos nem vagyok annyira szép, vékony, olyan mint a mai "elvárt tizenéves", sem aki után megfordulnak a fiúk, és leszólítják az utcán. Valaki tudna segíteni, hogy hogyan tudnék ismerkedni korombeli, normális fiúkkal? Az internetben annyira nem bízom, nem is szeretnék semmilyen társkereső oldalon regisztrálni.

Ha valaki tud valamit javasolni, előre is köszönöm a válaszát!


2016. júl. 25. 23:59
 1/7 anonim ***** válasza:
41%

pl itt is tudsz ismerkedni

ha gondolod nekem irhatsz privátba

2016. júl. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ki kell lépned a zónádból és elmenni néha ide-oda. Nem feltétlenül buliba, ahol üvölt a zene egy zárt térben, mert ott egyrészt sokan egy skalpra hajtanak, a másik fele részeg, a néhány normális kapcsolatra nyitott emberrel pedig a hang miatt szinte lehetetlen normális beszélgetést folytatni. Sokkal inkább közösségi helyekre, ahol van lehetőség ismerkedésre, sőt, cél is ez. Ma már sok tábor van, az jó lehetőség lehet. A sport kapcsán számodra jó is lenne. Vagy szabadtéri rendezvényeken, akár zenei is lehet (mert itt van lehetőség félrevonulni).


Az, hogy mit gondolsz a külsődről ne zavarjon. Ha jó kisugárzásod van, mosolyogsz és ápolt vagy, már fél siker. Merj mosolyogni és szemezni fiúkkal, és oda fognak hozzád menni. Szorítók! :)

2016. júl. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha gondolod írhatsz. :)

16F

2016. júl. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Vagy itt gyk-n tudsz ismerkedni, vagy még facebook csopikban

Én az utobbiban ismerkedtem meg a párommal :>

2016. júl. 26. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Még csak 16 vagy ,hány éves korod óta várod a szerelmet??

Ez tuti kamu .....XD

2016. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha gonfolod irj :)
2016. aug. 13. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia bocsi hogy ilyen későn írok, de hátha elolvasod.

Esetleg ha műveltebb fiúkra vágysz akkor eljárhatnál könyvtárakba.

Vagy valami nyugis helyre ahova normális emberek szoktak menni kicsit kikapcsolódni.

Vagy ha tényleg nincs erre sem időd és mindenképpen akarsz fiút akkor itt is ismerkedhetsz..írj rám is ha gondolod 16/F

Örültem ha segíthettem!

2017. aug. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!