Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Csak én élem bele magam?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én élem bele magam? Hogyan hívjam el?

Figyelt kérdés
Van egy lány osztálytársam, az utóbbi tanévben elég közel kerültünk egymáshoz, napi szinten írunk egymásnak, de élőben kicsit más. Félénkebb vagyok a jelenlétében. Van egy dolog amit megosztott velem: apja alkesz, elköltöztek tőle. Csak velem, és 2 barátnőjével osztotta meg. Általában én írok neki először, de nem egyszer volt rá példa hogy ő írt. Én gondolok bele túl sokat, vagy lehetséges hogy bejövök neki? Egy az érdeklődési körünk. Volt 1-2 közös programunk kissebb baráti körben, focizgatás, ami inkább csak baromkodás volt :D. Nevetünk egymás poénjain, még ha nem is jók xd. El akarom hívni, de nem tudom kgy hogyan kezdeményezzek. Nem lakunk egymástól messze, imponálna ha személyesen hívnám el? Mindketten 14 évesek vagyunk, ezéven ballagunk. Meg szeretném kérni hogy táncoljon velem a keringőn. Ez hogyan? Ha lekoptat, hogyan fújjak visszavonulót? Köszi, ha elolvastad, és válaszolsz! :DD

2016. aug. 30. 19:14
 1/7 anonim válasza:
Szia szerintem a legközelebbi baráti programon kérdezdd meg hogy nem-e szeretne veled elmenni sétálni vagy hívd el fagyizni es ha nemet mondd akkor tényleg kellene fog az a visszavonuló azt rad bízom
2016. aug. 31. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem lenne ciki üzenetben, vagy telefonon?
2016. aug. 31. 08:20
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha év végére tervezed a lánnyal az "összejövetelt", akkor csak azt tudom mondani, hogy sok szerencsét. Addig fűzőgesd. Azt tudom ajánlani, hogy legyél vele kedves és segítőkész, ha egyedül van, akkor menj oda és beszélgess vele, de ne legyél nyomulós 14/F
2016. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom igazából. 9 hónap nagyon sok, és lehet hogy addig megtetszik neki valaki. Már másfél éve érzem ezt iránta. De tényleg az lenne a legcélszerűbb, hogy várok év végéig több okból is. A leírtak alapján mi jön le: csak kedves velem, vagy több?
2016. szept. 1. 19:02
 5/7 anonim válasza:

A leírtak alapján (saját tapasztalatból) szerintem mar fülig szerelmes beléd, de arra figyelj hogy élőbe ne az legyen hogy 'basszus ugyanazzal az emberrel beszélgetek mint facebookon?'

Mindenképp beszélgess vele élőben is

Nyugi a szívét (szerintem) mar megnyerted nincs okod parazni

Nyugodj meg es hajra!:) sok sikert L/17

2016. szept. 3. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Remélem, mivel én is bele! :) Már csak elég bátornak kellene lenni, és elhívni. Sajnos ez is probléma. Valami ötlet?
2016. szept. 3. 14:08
 7/7 anonim válasza:

Szia

Én azt javaslom, gyakorolj a tükör előtt hogy mit szeretnél neki mondani,ettől meg fog jönni az önbizalmad és amikor már élesben fog menni könnyebb lesz megkérdezni. Valami olyan programot találj ki amit mind ketten szerettek. Azt írtad hogy fociztatok, ha szereti a focit vidd el egy meccsre. Ha személyesen hívnád el az azt sugalná neki hogy merész vagy. De ha telefonon kérdezed meg vagy facebookon avval sincs semmi probléma. 17/L

2016. szept. 12. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!