Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy hívjam fel magam a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy hívjam fel magam a figyelmet?

Figyelt kérdés
Van egy fiú az osztályomban és nem vagyok benne biztos,hogy tetszem neki és megkérdezni meg nem akarom mert nem szeretném leégetni magam ha esetleg azt mondja nem igazán.(valójában nem az esetem de nagyon kedves fiú pár randit megér kitudja mit rejt)Főleg fiúk tanácsát szeretném érni:mi az a dolog ami ha esetleg tetszem neki biztos ráveszi,hogy ,,rámstartoljon" mintha ez volna az utolsó esély...Szóval a kérdés az volna ha ez volna az utolsó esélyetek egy lánynál az mi hozná ki?Mitől lenne h ez az utolsó esélyetek? Köszönöm az érkező tanácsokat:)

2013. jún. 8. 23:25
 1/3 anonim ***** válasza:
mobiltelefonról. vagy akár vonalasról is, csak azon drágább
2013. jún. 8. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Meguntam az életemet, felmegyek Budapestre

Ott sétálok a fő utcán minden áldott este

Kicsínosítom magamat, a fejemet jól feltartom

Majd valaki belém szeret odakint a Duna parton

2013. jún. 8. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Melinda68 válasza:
hány éves vagy ? :) *Linda
2013. jún. 9. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!