Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Első találkozásnál csók? (Lent)

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első találkozásnál csók? (Lent)

Figyelt kérdés

Találkozni fogok egy fiúval, akivel egy ideje beszélek neten. Ha esetleg megcsókol, hagyjam neki? Vagy mit tegyek? (Még nem csókolóztam soha) Valaki leírná, hogy hogyan kell/mit csináljak? Köszönöm a normális válaszokat! :)

15/l

A fiú 18éves.



2016. szept. 4. 09:22
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hogyha tényleg már egy jó ideje beszélgettek, és ha a talin is jól kijöttök (és természetesen tetszik is neked a srác), akkor szerintem hagyd nyugodtan. Egyébként nem kell párázni az első csóktól, hogy nem tudod hogy kell, biztos elrontod. Nem fogod elrontani, hidd el, mert az spontán jön, "ösztönből". :D

Egyébként meg a srácok nagy része jobban szeret kezdőkkel csókolózni, mert ott a lány mindent úgy csinál, ahogy a srác szeretné.


17/L

2016. szept. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
szia :) én is így voltam a barátommal, én 15 voltam ő pedig 18, pont mint ti. nekem is első csókom volt, és engem is mindig érdekelt, hogy hogy kell csinálni meg valaki mondja már el :D aztán ment magától. ha kidugja a nyelvét, dugd ki te is. ennyire egyszerű :D
2016. szept. 4. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!