Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok a szerelemben tenyleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok a szerelemben tenyleg nem szamit a kor? Hany evesek vagytok? Mennyi a plusz minusz nalatok? Es mert csak annyi?

Figyelt kérdés
Koszonom szepen

2016. szept. 5. 21:04
 1/10 anonim ***** válasza:

Elég sablon duma, hogy szerelemben nem számít a kor. Felnőtt korban valóban lényegtelen a kor, de a tini párkapcsolat oknál szerintem igen is számít a korkülönbség.

Nekem a min. az 13, a max. az 17. A 13 azért, mert nem akarom hogy sokkal fiatalabb legyen (de egy év belefér). A 17 azért, mert aki tetszik az is 17 :) <3. Nem akarom hogy az illető túl sokkal legyen idősebb.

14/L

2016. szept. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nálam 18-23

Viszont voltam szerelmes 30 évesbe is, de nem hiszem hogy egy kapcsolatba léptem volna vele, mert bár egy ideig tagadtam, de ennyi év már tényleg sok.


17/l

2016. szept. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ne legyen fiatalabb nálam és max. 22 körüli ami még belefér

17/L

2016. szept. 5. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Az alsó határom 16, a felső mondjuk 26, de ritkán feszegetem a határaimat, a mostani barátom csak másfél évvel idősebb nálam. 18/l
2016. szept. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem számít a kor...viszont egy kapcsolatban fontos, hogy legyen közös téma is.

Nekem 17-21 év...Azért mert talán ez az olyan korosztály, akinek hasonló (lehet) az érdeklődése, és nekem az fontos:)

17/L

2016. szept. 6. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:

Nekem 17-23 évesig :)

17/L

2016. szept. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. szept. 6. 22:11
 8/10 anonim válasza:
én 13 évas lány vagyok nem volt sok párkapcsolatom de ha lenne én nem járnék velem fiatalabbal szóval 13-15 ig
2018. máj. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Ez így nehéz kérdés, sok mindentől függ. Nálam fiatalabb ne legyen legfeljebb kb. fél év fér bele, az alatt egyszerűen kisfiú (persze ha valaki idősebbnek hat, mert érettebb, felnőttesebb, akkor akár lehet fiatalabb is, de ezt nehezen tudom elképzelni). Az idősebb megint nehéz kérdés, mert ugye én tini vagyok, 20-tól meg nem az, semmilyen szempontból, ergo más korosztály vagyunk. Persze valószínűleg, ha úgy lenne, simán összejönnék egy húszévessel, de ijesztően hangzik, így nem nagyon tudom megmondani.

17/l

2020. nov. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Hú de durva hogy 4 év után előkerült ez a kérdés :D

Az első válaszoló vagyok, immár 18 évesen.

Még mindig kb ugyan azt vallom, nem hiszek a túl nagy korkülönbséges kapcsolatokban ebben a korban. Minimum 18, maximum 23 évessel jönnék jelenleg össze.

2020. nov. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!