Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Már kezdek nem hinni a szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már kezdek nem hinni a szerelemben; ti is így vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Voltam, amikor nagyon szerelmes voltam, de akkor viszonzatlanul. Amikor meg viszonzott volt, már nem kellett...Valahogy mindig az elérhetetlen kell. Amikor meg csak úgy tetszés alapján ismerkedem valakivel, mert elhív randizni, az már nem olyan különleges. Nekem az kell, hogy előbb ismerjem, legyek szerelmes, és utána hívjon el, de ma nem ez megy.


Máskor meg csak azt látom magam körül, hogy mindenki önző egy párkapcsolatban, ami így nem igaz szerelem. Vagy ha egyszer volt is kettejük között, az a tűz már kialudt, és az egész kapcsolat hatalmi játszmává alakult: ki irányít, ki a domináns, és ki az, aki csak bólogat.


Van még esély egyáltalán egy NORMÁLIS párkapcsolatra? Én már hajlandó vagyok a szerelemről is lemondani, csa tiszteljen...



2015. aug. 29. 18:11
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Önsajnálatból JELES. :)

Az, hogy neked mire van esélyed, azt csak te tudhatod, és hogy hogyan alakítod az életedet!


Kérdésedre a válasz: nem, mert szerelmes vagyok.

2015. aug. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

[link]


Az, hogy a kapcsolataidban játszmázás alakul ki, az rajtad is múlik! Pedig anélkül is lehetne... csak ahhoz neked is változni kéne...

2015. aug. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszi a könyvet :)
2015. aug. 29. 18:21
 4/10 anonim ***** válasza:
Istenben lehet hinni, szerelmet érezni kell :P
2015. aug. 29. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
én meg már nem hiszek!
2015. aug. 29. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Most én is sokat gondolkodom rajta, mert 3X voltam életemben igazán szerelmes. Ezek bár viszonzottak voltak, nem lett belőlük tartós kapcsolat, csak randi, egyéjszakás, vagy egy kis flört. A tartós kapcsolatom meg kívülről nézve tök jó, tisztelet is meg van, meg együttműködés, de tűz sosem volt, és pillangók sem.

Kicsit most olvasgattam is pl. Szendi Gábortól, és rá is jöttem, hogy miért.

Mert a tartós kapcsolatomban a férfi választott engem. Hosszabb udvarlási folyamata után pedig felébresztett bennem olyan kis csöndes szerelmet, de szikra sosem volt.

Míg a másik három esetben én választottam ki a férfit, küldtem a jeleket, ők pedig észlelték, bejöttem nekik, és ezért kezdődött el egy kapcsolat, ami a társadalmi különbségek, vagy a rossz időzítés, vagy más miatt nem teljesedett ki.

Sz.ar helyzet, de már ez van, ezt kell szeretni, így osztott a gép.

2015. aug. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Szóval a lényeg, hogy a mi romantikus vágyaink nem teljesednek be...
2015. aug. 29. 20:38
 8/10 anonim ***** válasza:
6. vagyok, és ja. Ez a nagy helyzet, úgyhogy én már le is mondtam róla.
2015. aug. 29. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
nekem annyira tele van a tö,köm az egésszel hogy már a hokizásról is leszoktam... foreveralone lv9999
2015. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
48%

Soha nem is hittem a szerelemben. Volt annyi eszem hogy relatíve hamar rájöjjek, hogy igaz szerelem az a popzenében meg a romantikus regényekben, szappanoperákban létezik. A valóságban meg olyan mint a Columbo felesége...

És eddig csak nyertem a dologgal, mert soha egy szakítás se viselt meg :) 5 perc sajnálkozás után már vidáman toltam a Tyrian-t, még rekordot is döntöttem :PPPPPPPPPP nánánánáná, így kell ezt csinálni! :P

2015. aug. 29. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!