Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » SOS! Hallott valaki már az...

SOS! Hallott valaki már az empowr-ról? Mi ez? Valami tőzsde dolog vagy az új facebook?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A segitségeteket szeretném kérni abban hogy vajon tudjátok-e hogy mi az az empowr?


Valami tőzsde dolog , mint az etoro ?


Nemtudom , hogy hogyan de összegyült 50$ dollár ezen az izén...


Olyansminek néz ki mint a facebook vagy a pinterest...csak az ember pénzt is kap??!


Előre is köszönöm a válaszokat:)))



2016. szept. 2. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Mennyire reális az, hogy egy valamin, amiről azt sem tudod mi, amiről nem is hallottál, összegyűlik 50$?


Kiszámoltam: semennyire.

2016. szept. 2. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

és ki tudod venni az 50$-dat?


Amíg nincs a bankszámládon(mon) a pénz, addig egy kamu, sz@r csaló bandának tekintem őket!

2016. szept. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Koplárovics Béci ***** válasza:
Ahogy nézem, pár éve a Sitetalk volt valami ilyesmi. Azóta se lett a világ új facebookja, ahol mindenki degeszre keresi magát.
2016. szept. 2. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Sitetalk volt, jah. Erről egy érdekes írás: [link]


Ez ugyanaz pepitában. Szerintem te is tudod a választ, arra vonatkozólag, hogy átverés-e vagy az év üzlete.

2016. szept. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!