Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit lehet, kell csinálni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet, kell csinálni ilyen esetben?

Figyelt kérdés
Mondtam egy lánynak, hogy találkozzunk. Nem tudom, hogy randinak hiszi vagy nem. Mit lehet csinálni? Miről lehet beszélni? Meg foghatom a kezét?
2016. szept. 11. 21:57
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja, a lány 17, én 18 éves vagyok
2016. szept. 11. 21:58
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem pontosan randi. A beszélgetés az lehet bármiről miket szerettek miket szoktatok csinálni mi a hobbi stb. A kezét még.ne fodg meg az lehet későbbre is.nem vagy elkésve :-) :-) :-)
2016. szept. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A mi esetünk,szerintem teljesen jó randi szitu volt. Amikor első randi napja volt,a helyszínre érkezés után puszival és öleléssel üdvözöltük egymást,majd elindultunk sétálni,beszélgetni,s a srác(aki persze a jelenlegi párom) a harmadik lépés után nyújtotta a kezét,s megkérdezte:Szabad? Persze hogy adtam a kezem,s onnantól kéz a kézben sétáltunk,beültünk ebédre is,s utána nem sokkal össze is jöttünk.Azóta is együtt már jó ideje :)

18\L és 18/F

2016. szept. 11. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Te randinak tekinted? Ha úgy érzed, nem volt egyértelmű a lánynak a meghívás alapján, vehetsz neki egy szál virágot (~300 Ft). Meg ha egyébként randiznál, a virág nagyon hasznos, és kifejezi szavak nélkül a szándékod egyértelműségét. A magam részéről szegfűt, vagy más egyszerűbb virágot ajánlok, semmiképp sem rózsát. Ha egyébként nem szeretnél tőle semmi komolyat, akkor ezt az elején mondd el neki, mert úgy korrekt.


Megfoghatod a kezét, a kérdés csak az, hogy miért. Kell idő, hogy megtaláljátok a közös hangot. Ki fog derülni, hogy melyikőtök türelmesebb. Ez nem ciki, csupán nem vagyunk egyformák. Az a fontos, hogy a kézfogást, és a továbbiakat az kezdeményezze, aki türelmesebb. Ha te már nagyon megfognád a kezét, de ő nem szeretné, és te mégis megfogod, azt tolakodásnak fogja tekinteni. Olyan érzése lesz, hogy neked csak valaki kell, akinek foghatod a kezét. Ideális alkalom ennek a kiderítésére, ha sétáltok egymás mellett, és ha úgy érzed, lóbászd mellette a kezedet, és ha összeakad, vagy megfogja, akkor jó. Ha nem, akkor várj türelemmel. Ha minden jól megy, feleségül veszed előbb-utóbb, szóval nem kell elsietni a dolgot :) Ha meg nem tudod még megállapítani, akkor ne a kézfogáson járasd az agyad, hanem ismerd meg, beszélgess vele bármiről. Nőknél az nem olyan fontos, hogy mit mondasz, inkább az, hogy hogyan mondod.


21F

2016. szept. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mi fbon ismerkedtünk meg úgy 2 hete, nem találkoztunk még, ezért kérdeztem, hogy lehet megfogni vagy nem.
2016. szept. 11. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!