Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Ez mennyire szokatlan?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez mennyire szokatlan?

Figyelt kérdés

A fiú akinek tetszem, magas és vékony, de izmos, szálkás, konditeremben edz. Én viszont picit ducibb vagyok, sportolok én is, súllyal is edzek hogy ne follyak szét,de nem vagyok vékony.166 centihez 60 kg.

Szóval ha erősebben megölelném, összeroppanna szegény. Hogy tetszhetek neki? Ez mennyire fura?

Esetleg ismertek ilyen párokat?



2016. szept. 15. 11:56
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem fura. A párok sokszor nem hasonlítanak egymásra külsőleg. Mindenkinek más tetszik.

Biztosan van olyan izmos fiú, aki csak nagyon sportos lányt tud elképzelni maga mellé. Én mondjuk azt látom, hogy a nagyon gyúrós pasiknak is általában formás, gömbölyű barátnőjük van, nem pedig szintén kigyúrt. Inkább az a ritkább, ha egy pár nagyon hasonlít egymásra. Hiszen nem testvérek vagytok :)

2016. szept. 15. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nincs baj a paraméfereiddel pláne ha mint mondottad sportolsz és sulyal edzesz.; Nem szokatlan kicsit se exem fele okyan nehéz volt mint én (105 és 50 körül) és másfél fejjel kisebb is volt. De ez az alkat jön be jobban nem tehetek róla. Valószinüleg neki te vagy az esete és ezért. De kérdezd meg tőle :D
2016. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Jajj ne már,ez az arány pont hogy kell is, az én barátnőm súlyban szerintem kicsit több nálad de alacsonyabb én meg szintén magas vékony vagyok,és semmi baj nincs ezzel,szerintem sok magas srác szereti az alacsonyabb lányokat akin van mit fogni
2016. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor megnyugodtam :)
2016. szept. 15. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!