Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Vannak olyan tini (szigorúan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan tini (szigorúan 18 év alatti) lányok, akik 25, vagy 30 éven felüli pasikkal jártak/járnak?

Figyelt kérdés
Ha igen, akkor hol és mi módon ismerkedtek össze? Mi vonzó abban, aki sokkal idősebb nála? Akinek apakomplexusa van, azok csinálják ezt?

2016. szept. 16. 16:30
 1/7 A kérdező kommentje:
Igazat megvallva, én 31 éves férfi vagyok, de sosem tudom rávenni magamat, hogy tinikkel járjak.
2016. szept. 16. 17:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Sok a tini rib..nc. Úgy néznek ki mint a 20on évesek, viszont az agyuk kölyök, ezért szeretik kihasználni őket. Örülök, hogy te normális vagy, mert kevés a mai világban az ilyen.
2016. szept. 16. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Igazat megvallva, van egy pár tini lány, akivel a kora ellenére, jól elbeszélgetek (igaz, virtuálisan), de eszembe sem jutna, hogy járnék velük.

Az, hogy idősebbnek akarnak tűnni: azt sem érzem, miért jó nekik? Nem lesznek ettől tőbbek, vagy éppen kellően pozitív megítélésüek.

2016. szept. 16. 20:23
 4/7 anonim ***** válasza:
83%
15 vagyok,volt már 25 éves barátom. Azért mondtam neki igent,mert nem volt olyan pisis mint a mai fium tobbsege,eretten gondolkodott, ő pedig azért valasztott engem,mert jobbnak látott a mai lanyok tobbsegetol:) Őszintén azért lett vége mert ő két hónap után le akart velem fekudni,én meg nem.de barátnőm pl 16, barátja 27, rendszeresen szeretkeznek és már több mint két éve együtt vannak:)
2016. szept. 16. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mint barát. Most nem azért, de ha már jártok, abba az intimitás is belefér (vagy csak korainak érezted?)
2016. szept. 16. 22:31
 6/7 anonim ***** válasza:
78%
igen,en korainak éreztem:) és pontosan azért nem mentem bele, mert nem akarom hogy lefekszem vele,együtt vagyunk meg utana 2 honapot es annyi. ha egy kapcsolat nem mukodik,az ki fog derulni egy idő után. es en abban akarok először biztos lenni,hogy mukodni fog. nem szeretnek listat hogy kikkel fekudtem már le. minnél kevesebb annál jobb:D
2016. szept. 17. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Na akkor most figyelj: 12 év korkülönbség van köztem és a barátnőm közt (én vagyok az idősebb, egyébként hát 'viszonylag' fiatalok vagyunk).

Ő azért választott engem, mert jól éreztük egymással magunkat, és tisztában volt vele, hogy nem az az elsődleges célom, hogy megfektessem, meg hajrá, akkor vegyünk egy gyereket; meg nyilván értelmesebbnek tartott, mint a saját korosztályát. Ezen felül korom ellenére fiatalos külsővel rendelkezem, és senki nem mondaná meg ránézésre, hogy ekkora köztünk a korkülönbség.

Én pedig azért választottam őt, mert intelligens, és elég sok dologban hasonlítunk, na meg persze szép is :D


Kár ilyenbe belegondolni, hogy fúúú én már majdnem gimis voltam, amikor ő az első osztályt kezdte...és? :D Idővel mindenki felnő, a múlt meg egyáltalán nem számít.


Eleinte nem volt együttlét bizonyos korlátokból kifolyólag, de köszönjük szépen, nagyon jól megvagyunk :)

2016. okt. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!