Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » MELEG TÉMA Tetszik egy pasi,12...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MELEG TÉMA Tetszik egy pasi,12. osztalyos. Hogyan kezdjek vele beszelgetni?

Figyelt kérdés

Masodik eves egyetemista vagyok. A regi iskolam jelenlegi vegzos evfolyaman van egy fiu aki nagyon tetszett regebb is. Nem reg egy taborban lattam, es nagyon tetszik meg mindig...

Sosem beszelgettem vele. Most viszont akarok.

Hogyan kezdjem el vele a kommunikalast?

Esetleg valakinek tapasztalata?

Biztos, hogy meleg. Csak lehet hogy meg maganak sem ismeri be :(



2016. szept. 17. 21:34
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Beszélgess vele a suliról először aztán jön a többi magától.
2016. szept. 17. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
honnentudod h meleg ha még ő se tud róla?:D
2016. szept. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Párnahuzat ***** válasza:
96%
Igen, ez egy nagyon érdekes sztiu. Ha mégse meleg, nagyon be fogsz égni. Csak óóvatosan!
2016. szept. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Hát ha hozzám odajönne egy srác, és megmondaná nekem hogy melegnek nézek ki és jó lenne, ha összejönnék vele, eléggé pofánkúrrnám. De te tudod. Ha szerencsétlen nem tudja, szentem várjál
2016. szept. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Nálunk suliba joparan 1mast kanoltak de megse nem vottak bzik. szval csak ovatosan
2016. szept. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

"Szia cica, van gazdád?" :D

Na jó, beszélgess vele a szakkörökről, arról mindenki képes ódákat zengeni. Ha nem jár szakkörbe, akkor csak a tanárokról, Őket mindenki imádja kidumálni (pl. "Te az Xytanárnő, még mindig akkor a leggonoszabb, ha reggel minenki baromi fáradt?"). Ha ez sem az eseted, akkor bármiről lehet, úgy őszintén, akár azt is felvetheted, hogy hogyan áll ahhoz, ha valaki komoly döntés előtt áll, és a gyk.hu-n kér segítséget.

2016. szept. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
20%
Inkább keress az ellenkező nemből jelöltet, azzal mindenki jobban jár. :)
2016. szept. 17. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

az ellenkező nemből is akad jelölt :D

De most a pasik jobban vonzanak, és nem fer mindenkit hülyiteni :D


Tuti hogy meleg, és ha pofán akar kúrni, akkor arra rácseszne, mert azért eléggé jó fizikumom van :D és ő inkább a ,,hercegnő,,. Szóval hamarabb megharapna, pofont adna, vagy megkarmolna :D

2016. szept. 18. 15:11
 9/14 anonim ***** válasza:
akkor megis ismered kozelebbrol!
2016. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Cucu23 válasza:
94%
Ha annyira tetszik, akkor menj oda hozzá és beszélj vele nyíltan, kertelés nélkül. Nem igaz hogy nem tudsz elkezdeni egy beszélgetést....
2016. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!