Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem lehet megmondani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem lehet megmondani randi elején, hogy felesleges ismerkedni, beszélgetni, mert külsőre nem jön be a pasi a nőnek?

Figyelt kérdés
Nem egyszer jártam már úgy, elmegyek randira, jópofizás a nő részéről, főleg én beszélek. Ő meg röhög. Megiszunk fejenként ilyen meg olyan koktélt, meg egy kvt. Ez ugye nálam alapjáraton 4-5 ezer ft. Ezzel nincs is baj, de minek ül velem ott végig, ha a végén kimondja, hogy nem jössz be külsőre, ne keressük egymást. Miért nem lehet ezt a legelején elmondani, hogy a felesleges köröket elkerüljük? Csak én nem értem. Mert hiába ülünk ott végig két órát, és esetleg jellemileg be is jövök, akkor sem akar tőlem semmit, ha fizikailag nem vagyok az esete. Csak nekem nem érthető ez felesleges időpazarlás?
2016. júl. 24. 19:37
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
100%

Az elmúlt hónapban két lánnyal randiztam. Előtte mindkettővel kb hétig beszélgettünk facen.

Az elsővel randiztam, majd a következő randin már hozzájuk hívott. Bemutatott a szüleinek is, a szobájában voltunk végig. Amikor le akartam kapni azt mondja, ő amúgy csak barátságot szeretne, nem akar kapcsolatot. De már a legelejétől nyílt lapokkal játszottam, szóval már az első talin lehetett volna mondania, vagy még előtte, tiszta szívatás az egész.

Második leányzóval is találkoztam minden, aztán tegnap böki ki, hogy most ő sem akar kapcsolatot. De a randin semmi, el vagyunk minden. Rengeteg időt "elb.sz" így az ember feleslegesen, legalábbis én úgy érzem, mert nekem nincs hasznom belőle.

2016. júl. 24. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok. 50 km-re van a város, ahol randizni szoktam, ugye ott sokkal több a potenciálisan jelölt nő. Az is benzinben kb 3 ezer ft, plusz a pia, egy 5 ezres. Nem sok, de pont meg lehetne spórolni, ha azt mondja, hogy inkább hagyjuk és nem futjuk feleslegesen a köröket. Ez már csak jópofizás, hogy hagyja magát meghívat, meg mosolyog közben.
2016. júl. 24. 19:46
 3/38 anonim ***** válasza:
Nekem változó, mert van két város is, egyik kb 7 km, másik 25. A benzinpénz nem izgat, de az, hogy felesleges köröket futok, beleölök jó néhány órát a randiba, meg ugye facen is, aztán semmi nincs a dologból. Pedig szerintem ha nem más, már a találkozó elején el lehet dönteni akarunk-e valamit vagy sem. Főleg, ha előtte is sokat ismerkedünk és láttuk már egymást. Jó, randikra én is költök 3-4 ezreket, de lassan leszokok róla inkább.
2016. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
94%
Talán,nem kellene mindent a pénzen keresztül nézni és már is jobb lenne!
2016. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
31%

Ti akarok kapcsolatot aki rögtön első alakommal többet akar amikor még nem is ismeritek egymást?

Nektek nem kapcsolat kell hanem egy punci amin kiélhetitek vágyaitok! Idióta pasik!

Egy nőnél akkor is van esélyed ha elsőre nem jössz be neki!

Én nő vagyok és eddig csak olyanba voltam szerelmes aki elsőre nem jött be, mert szánt rám időt barátkoztunk megismertem és megszerettem a személyiségét a lelkét, és ha azt megszereti utána már külsőleg is szépnek fog látni. De nektek igazi nő nem való már bocsássatok meg, menjetek kvázni ott kiélhetitek szexuális vágyatok.

2016. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
8%
Már ne haragudjatok meg, szeretek hosszabban ismerkedni, de az, hogy 1-2 találkozó után mondják azt, hogy na mégsem, úgy hogy előtte megy a szó szerinti hitegetés, na azt unja meg az ember.
2016. júl. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom, mások miért csinálják ezt. Én már rögtön az elején meg szoktam mondani a másik félnek, még mikor nincs is randi, hogy nem ígérek semmit, ha mégis több alakul, az meg alakuljon magától, ha így is akar beszélgetni, én szívesen beszélgetek.
2016. júl. 24. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:

,,Én nő vagyok és eddig csak olyanba voltam szerelmes aki elsőre nem jött be, mert szánt rám időt barátkoztunk "


Érdekes, én meg hiába próbálok úgy második randit, nem adnak esélyt. Nem adják meg az esélyt, hogy harcolhassak.

2016. júl. 24. 20:12
 9/38 anonim ***** válasza:
43%
én is ezt tapasztaltam .... a nőkben nincs semmi gerinc hogy megmondja bocsi nem vagy az esetem ne találkozzunk többet
2016. júl. 24. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
12%
Egyrészt mert a nőkből hiányzik a gerinc és az őszinteség. Másrészt azért, mert akkor nem fizetnél nekik koktélokat meg kávét.
2016. júl. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!