Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Merjem megkérdezni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Merjem megkérdezni?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akivel kb. nyár közepén óta (július ~20) randizok, de nem volt olyan sok, kb 8-9. Közeledik a tizedik, és megszeretném kérdezni elköszönésnél, hogy ő ezt baráti találkozásként fogja fel, vagy randiként. Őszinte lány, szóval megmondja az igazat. Azért kérdem, mert ha nincs esélyem nála, akkor nem kapkodok utána. (Tudom, hogy ciki, gáz meg minden, de egyszerre csak egy lánnyal randizok, és udvarolok neki.)
2016. szept. 18. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmi baj nem lehet abból ha megkérdezed! ( És ez egyáltalán nem gáz )
2016. szept. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Valójában félek a vissza utasítástól, mert-szerintem-nagyon megszerettem. Folyton róla álmodok, állandóan rá gondolok, más lányok nem is érdekelnek, ha valakivel beszélgetek, folyton felhozom őt témaként stb.
2016. szept. 18. 15:03
 3/6 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb szerintem, ha elhívod egy rendes randira, mármint remélem érted..A visszautasítástól mindenki fél, Pedig nem kell, Egyszer biztosan fogsz magadnak találni, ha ő Nemet mond, akkor felesleges rágódni rajta, csak ne hagyd el magad! :)
2016. szept. 18. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne félj a visszautasítástól!

ha már ennyi randi volt, csak érez ő is valamit:) lehet már az 5-en is erre várt.

Attól is függ, miket csináltatok ezeken a randikon?


És ha véletlenül úgy sülne el, hogy barátit mond, akkor csak kérdezz rá, hogy mit szólna egy igazi randi randihoz:)

2016. szept. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát végig beszélgettünk, órákon keresztül egy doboz cigi és egy-egy hideg sör társaságában, de gondoltam, hogy viszek majd valami kaját is. Randi végén eddig ölelés+puszi volt, aminek mindig örülök, mert a többi fiú barátjának csak simán köszön. Kipróbáltam, hogy meddig enged. Első randi után az arcára adtam a puszit, és simán atöleltem, majd fokozatosan mentem tovább... Az uccsónál közvetlen az ajkai mellé adtam a puszit, egyik kezemmel az oldalát fogtam, a másikat meg lecsúsztattam a derekáig, és a kezemet csípőjére tettem.
2016. szept. 18. 18:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy lány számára nem túl vonzó a férfi részéről, ha ilyesmit megkérdeznek tőle. Azt várja, hogy önbizalmat érezzen felőled, hogy "radbízhassa" magát.

Ismerős a viselkedésed, és nemigazán fogja megvárni, míg megcsókolod, ha ilyen ütemben haladsz. A továbbiakról nem is beszélve... Persze attól függ mennyi idősek vagytok, mert 16 év körül még talán elmegy, de 18 fölött már igenis kell, hogy kezdeményező legyél, határozott!

Nem azt mondom, hogy legyél önbizalommal telt, hanem azt, hogy ezt érezhesse belőled ;)

Valószínűleg még fiatalok vagytok, csak gondolj arra, hogy semmi vesztenivalód nincs. Ne gondolkodj azon, hogy mi lesz ha visszautasít. Biztosan komolyabban érdekled, ha ennyiszer találkozott már veled. Ha pedig mégsem, akkor nem lenne jobb, ha még most kiderülne?

Egy csókkal elég egyértelművé teheted ezt a kérdést :)

2016. szept. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!