Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hogyan hivjak el egy srácot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan hivjak el egy srácot randira, akivel nem járok és mások is szerelmesek belé az osztályból?

Figyelt kérdés
Már régóta el akarom hivni, de sose birom, mert mindig valamelyik masik lany szoval tartja es nem enged engem a közelébe a srácnak. Ráadásul a fiú nem is tudja, hogy szerelmes vagyok belé. Lehet hogy masba szerelmes. Olyan hülye helyzet! Valaki tudna segiteni?

2016. szept. 25. 20:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem eloszor irj ra hiszen chaten ugyse veheti el senki mas a figyelmet es ha ugy jobb neked.ott hivd el valahova vagy ha latod hogy nyotott rad akkor suliban is batrabban odamehetsz majd es.nem fog massal foglalkozni
2016. szept. 25. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
ŐŐŐŐŐŐŐ.....Mióta a lány hívja el randira???ez a 2016???
2016. okt. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hat hogyha a srác nem érez iránta semmit akkor igen. Sztem igy állok én is. :/
2016. okt. 19. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!