Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok! Ti milyen típusú...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti milyen típusú fiúkba voltatok már/ vagytok szerelmesek?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi. Magatokról is írhattok egy picit!

2016. szept. 24. 15:19
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Hali :D Hát nekem több féle srác is bejött már de inkább az elérhetetlen menő srácok jönnek be sajnos, akik mindig a menő csajokkal squadolnak és semmi esélyem náluk :/
2016. szept. 24. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerelmes még nem voltam..talán egy srác volt, aki nagyon érdekelt, vagyis még most is érdekel, de csak mint jó barátom..:)

Ő elég csendes, kicsit visszahúzódó, udvarias, nagyon nagyon kedves mindenkivel.Mindenkiben csak a jót látja, senkire nincs egy rossz szava sem(de tényleg így van, nagyon durva, hogy mennyire egy jó ember).

Emellett szereti a rockot, gördeszkázik..nem tudom mit mondhatnék még..:)


Magamról annyit, hogy én is szeretem a rockot, animéket, sokat rajzolok, eléggé visszahúzódó vagyok..

16l

2016. szept. 24. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Egyetlen szerelmem akivel majdnem összejöttem, de mégsem...

Mint egy maci, olyan. Nagyon aranyos. A legkedvesebb fiú... :,(

(15/L)

2016. szept. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

1,Nagyon okos/inteligens/aranyos/kedves/érett gondolkodású


2,Vicces/Kedves/Vagány/Kicsit buta/



3,Rocker/vagány/okos/nagyon kedves/megértő


Ennyit mondanék szerelemnek a többi csak bejött nekem max.:) 16/L De az elsőt sosem felejtem el, sosem engedem el igazán.:)

2016. szept. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket, ment mindenkinek a zöld! Jöhet még! :)
2016. szept. 24. 19:26
 6/15 anonim ***** válasza:

Igazan szerelmes egyszer voltam,az is platoi volt.

Magas,szoke,extravagans fiu. Kisse feminin tipus,emellett nagyon jol oltozkodik(nem a tipikus,mai divat szerint,kulonleges stilusa van).

Nagyon nyitott,eletvidam,baratsagos termeszetu. Mindenkivel megtalalja a kozos hangot,probalja a jot keresni az emberekben. Nagyon erett,intelligens,megbizhato. O az,akinek mindenki konnyen megnyilik es ra meri bizni a titkait.

Hogy ne csak pozitivat irjak... Neha nem tudja igazan kifejezni az erzelmeit,illetve van benne egyfajta megfelelesi kenyszer. A suli menoivel is szokott bandazni,neha meglepodok,milyen gaz alakokkal is haverkodik. Tobbszor is emlitette mar,hogy nem kedveli ezeket a lecsuszott fiukat,de nem tud kimaszni ebbol a "szerepbol". Na mindegy,ez hosszu,nem fejtem ki,mert meg a vegen magara ismer.

En igy szeret(t)em ot,es bar azt erzem,hogy mar tul vagyok rajta,egy kis reszem sokaig nem fogja tudni elfelejteni. Azonban baratok vagyunk,en ennek is tudok orulni,hiszen csodas ember.

2016. szept. 24. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Utolso vagyok,bocsi,magamrol elfelejtettem irni. 17 vagyok,baratsagos,nyitott lany. Kapcsolatom egy volt eddig,de ot sem szerettem annyira,mint a fent emlitett fiut. Tobbet nem irnek,nem akarom,hogy esetleg valaki ram ismerjen az elozoleg leirtakbol es a jellemzesbol.
2016. szept. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Okos, vicces, az egyikük komolyabb, a másikuk komolytalanabb. Kettő volt eddig, akik talán igazán bejöttek, lehet azért, mert valami berögződés nálam, hogy az okos fiúk jönnek be. Ez nagyon nagyképűen hangozhat, de csak nálam okosabb, vagy legalább az én szintemen lévő emberek jöhetnek szóba. Ez amolyan alap. A többi másodlagos.


Magamról:Szeretek úszni, olvasni, rajzolni, festeni, animéket nézni. Imádom a matekot, fizikát, nyelvtant. Utálom a lusta és ostoba embereket, főleg, ha nem veszik észre magukat. Külsőre szerintem jól nézek ki. A barátaimon kívül mások véleménye nem nagyon érdekel.

2016. szept. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nekem mindig a vigyorgós, humoros, nagydumás, tipikus "nice guy"-ok jönnek be, akik mellé intelligensek is. :) Tudod, azok, akikkel könnyű összebarátkozni, de persze mindegyiknél friendzone-ban maradsz...:)

Én amúgy szintén egy vigyorgósabb lány vagyok, néha kicsit őrült, de nagyon komoly is tudok lenni, és elég érzelmes. Mindig próbálok pozitív maradni, és a fiúk közül is azokat szúrom ki, akiknek leginkább pozitív a kisugárzása... akiktől nekem is jobb kedvem lesz:)

17/l

2016. szept. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
60%
Akik szeretu a kekszet. *-*
2016. szept. 24. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!