Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Fiúk, ti miért nem kezdeményez...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti miért nem kezdeményeztek?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ma tinderezni, es van par matchem, de egyik srac se ir.

Arra varnak h en irjak, v ez miert van?

Vagy varjam meg mig valaki ir? Vegulis 1nap nem olyan sok😄



2016. szept. 27. 15:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Mert nem merünk. Ilyen egyszerű :D
2016. szept. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Írj nekem
2016. szept. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
De ha nekem is tetszik, es tudja, mivel kolcsonosen jobbra huztunk, akkor miert nem? :D tehat ezt nem ertem. Itt kezdetben fent sem all a veszely, h nem jon be.
2016. szept. 27. 16:16
 4/11 anonim ***** válasza:
Így már én sem értem xD (dász iz 1-es)
2016. szept. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Mert a legtöbbeknek több száz matchük van, és max néhánnyal beszélgetnek. Nagyobb az esélye, hogy te nem vagy benne a néhányan, mint hogy de.


Nekem baromi kevés matchem van, komolyan veszem őket, mindig írok némi idő múlva (nem rohanok le egyből, hagyok időt, hogy töröljön, ha véletlenül húzott jobbra), de a lányok nem írnak vissza, max 1szer visszaköszönnek és ennyi.


Jó kis alkalmazás lehetne, de ezt is sikerül szanaszét cseszni...

2016. szept. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
állítólag sokan úgy Tindereznek, hogy mindenkit jobbra húznak válogatás nélkül, aztán aki Matchel, azok közt majd válogatnak, hogy akarnak-e vele beszélni...
2016. szept. 28. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
egyébként csajok is csinálják ugyanezt, hogy matchelünk, aztán mindegy milyen kulturáltan és kedvesen írsz, nem válaszolnak, pedig elvben ugye kölcsönös volna az érdeklődés
2016. szept. 28. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Már nem aktuális a kérdésem (számomra), nagyjából kezdem érteni a szitut.

Jött már egy pár üzenetem, csak kellett kicsit várni :D

Egyébként nekem is vannak matcheim, amiket vmiért jobbra húztam, mert hirtelen helyesnek tűnt, de aztán már rájöttem, h mégse szimpatikus annyira, mint elsőre.

Egyébként a fiúknak üzenem, h a lányok nem fognak írni nagy eséllyel. Azt nem tudom miért nem írnak vissza, én mindenkinek válaszolok és beszélgetek velük, főleg ha már egyszer jobbra húztam, elég logikátlan lenne, ha nem válaszolnék.

2016. szept. 28. 21:28
 9/11 anonim ***** válasza:
Mivel nem lógok egész nap a telefonomon, csak tinderre is kb napi 3-szor megyek fel, ezért naná, hogy nem írok ott egyből
2016. szept. 29. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Kérdezd meg a női társaidat, hogy ők vajon miért nem írnak vissza... Ezt a kérdést fordítva is fel lehetne tenni.
2016. okt. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!