Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Minden esetben kezdemény...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Minden esetben kezdeményeztek a kiszemelt lánynál? Mi van ha ő teszi meg az első lépést?

Figyelt kérdés
Örültök neki? Utána átveszitek az irányítást?

2016. febr. 6. 11:45
 1/10 anonim ***** válasza:
92%

Szemely szerint en orulnek neki, ha mar egyenlosegert imadkoznak a nok.

Aztan persze sarkamra allok, es dominalok.

2016. febr. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
95%

Nem bánnám. Legalább eloszlatná a kétségeimet ami a legtöbb férfinál a legnagyobb ok amiért nem mer kezdeményezni mert nem biztos abban, hogy tetszik vagy tetszene a nőnek vagy sem.

Utána természetesen már én is aktív lennék.

2016. febr. 6. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Kenzo Tenma ***** válasza:
93%
Örülök neki és átveszem az irányítást, persze csak mértékkel. Van egyébként, hogy tényleg nem kezdeményezek a gátlásaim miatt, de nem tudom, hogy mennyire helyes döntés ez. Nehéz elképzelni, hogy egy lány örülne, ha én kezdeményeznék nála.
2016. febr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

ez csak egy buta társadalmi beidegződés, hogy a fiúknak kell kezdeményezni.

valamikor az 50 évvel ezelőtti konzervatív világban elment, de manapság ebben a hihetetlen nagy liberalizmusban (ha már kiharcolták az emberek) ostobaságnak tartom, hogy kizárólag csak a fiúknak kéne kezdeményeznie.

már csak azért is, mert ha egy csajnak megtetszik egy fiú, akkor miért ne tehetné meg ő az első lépést?

2016. febr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

4-es.

Egyetértek amúgy veled teljesen.

Egyik nő ismerősöm azt mondja azért,mert ők nem úgy lettek nevelve....

2016. febr. 6. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Oké. El tudom fogadni. De mi az, amit jó néven vesztek egy nőtől, mint kezdeményezést? Én úgy gondolom: Iszunk egy kávét? ez pl. rendben van. Na ez kb az egyetlen, amit én nőként meg mernék tenni a kiszemelttel.

Vagy még esetleg egy dolog, ha már beszélő viszony van, és említ egy filmet, színdarabot, kiállítást, ami tetszik neki, érdekli, akkor még oda talán el merném hívni, hogy: "Nem nézzük meg együtt?".

Hát nálam ez a max nőként.

MÉg mit lehet? Ez így nem ciki, tényleg okés, férfiak?

2016. febr. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

6-os.

Egy dolgot jegyezz meg,ne magatokból induljatok ki,mint nőkből.Ti vártok el mindenféle "különleges" kezdeményezést.

A férfiak nem ilyenek.Nálunk egyszerűbb a helyzet sokkal,nálunk nem az számít mit mondasz az elején,hanem hogy utána mit teszel érte.

Baromira nem érdekelnek minket hogy hogyan jön oda egy lány,vagy mivel. Az a lényeg,hogy utána mi van vagy mi nincsen. Ha érdeklődik és viszonozza a dolgokat,akkor abból lehet kapcsolat. Ha nem,akkor nem.

24/F

2016. febr. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Blade Bone ***** válasza:
Hát nem, maximum ha tudom a nevét vagy valami, megkeresem és ráírok, más formában nem teszek semmit, ha szeretne valamit adjon rá okot hogy keressem és kész, mert csak biztosra megyek. És egyébként átveszem az irányítást mindig, de ezt nem szokták észrevenni.
2016. febr. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 opened paradise ***** válasza:

Nem. Leginkább soha:D

Ha akar valamit lép,ha nem,akkor meg én miért akarjak?


Örülni szoktam.

2016. febr. 6. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mindig itt rinyáltok a fórumokon, aztán a végén nem léptek, akkor sem ha bejön nektek annyira a férfi, hogy elolvadtok mint a csokifudzsi.
2017. jan. 14. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!