Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Szüleimnek hogy mondjam el,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szüleimnek hogy mondjam el, hogy randira megyek?

Figyelt kérdés

Nem szigorúak, sőt, örülnének ha találnék valakit, de anyukám eléggé idegenkedik a netes ismerkedéstől, én pedig olyasvalakivel találkoznék, akivel még csak online beszélgetünk egy jó ideje. Teljesen értelmes és korrekt srác, szóval nem kéne félnie.

Ha annyit mondok, hogy találkozok valakivel, majd jövök, az megfelelő? Nem szeretném, hogy vallassanak.


2016. szept. 29. 18:20
 1/5 A kérdező kommentje:
18/L
2016. szept. 29. 18:20
 2/5 anonim válasza:
Interneten sok rossz tortenik. Engedd hogy lassak a fiut:)
2016. szept. 29. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szülő függő...nekem szigorú szüleim vannak bár én fiu vagyok ez talan kompenzalja de en tuti igy lepnek le xD engem is faggatnalak hogy ajjj honnan ismered hogy hivajk hogy nez ki aranyos? stb stb...ha meg kerdezősködnek mond hogy random belefutottal a neten és jofejnek tűnt...senki nem halt még bele egy barati talalkozoba :D najo de biztos haltak mar bele de azt most nem nezzuk xD csak nem fog elutni egy busz xD
2016. szept. 29. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy milyen a kapcsolatod a szüleiddel. Ha bizalmas a viszonyotok, és még nem felejtették el, milyen volt tininek lenni, akkor nyugodtan mondd el nekik, hogy randira mész és kb. mikorra érsz haza.


Szerintem egy 18 éves gyerek esetében a megfelelő szülői reakció az lesz, hogy "sok sikert, ha bármi probléma van, nyugodtan hívj".


Ha nem ilyen a viszonyotok, akkor mondd azt, hogy egy barátnőddel találkozol. Előtte ezt beszéld meg a barátnőddel, hogy tudjon fedezni.


Bármelyiket is választod, arra azért figyelj, hogy bármilyen értelmesnek és korrektnek tűnik a srác, először olyan helyen találkozz vele, ahol viszonylag sok ember van. A legtöbb esetben nincs szükség erre az elővigyázatosságra, de - főként fiatal lányként - nem árt óvatosnak lenni.

2016. szept. 29. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen!
2016. szept. 29. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!