Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova hívhatnám el a lányt,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova hívhatnám el a lányt, aki tetszik?

Figyelt kérdés
Alföldi kisvárosban lakunk,ő 15,én 17 vagyok.Hova tudnám elhívni randizni?Normálisak vagyunk mind a ketten,szóval az ismerőseim körében divatos kocsmában lerészegedés meg parkban cigizés/füvezés nálunk nem játszik.Legközelebbi mozi 80 km,színház szintén,normális étterem nincs,csak ilyen kifőzdeféle hülyeség,cukrászda nagyon béna,fagyizó van,de ahhoz szerintem meg hideg van.Szóval örülnék,ha tudnátok valami tippet adni,hogy hová mehetnénk,mit csinálhatnánk a felsoroltakon kívül.Lehet,hogy simán csak sétálni hívjam vagy ilyesmi?Légyszi segítsetek?!

2016. okt. 1. 17:49
 1/6 anonim ***** válasza:
sétálgassatok.
2016. okt. 1. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Tudja a lány, hogy tényleg randira megy? Mert ha igen, akkor nagyon hangulatos tud lenni mondjuk ősszel leülni magamon nagy fa alatt lévő padra, ha van olyan, nézni a leveleket, beszélgetni
2016. okt. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A "magamon" véletlenül került oda xd
2016. okt. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csak simán kérdezd meg, hogy van-e kedve találkozni és ha belemegy, csak simán sétálgassatok, az is tökéletes, hogy megismerjétek egymást, ha nincs pénzed vagy lehetőséged beülős helyre vinni. 15 évesen kb 10x csak sétálgattam egy lánnyal és szerelem lett belőle :) 2 évig voltunk együtt.
2016. okt. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is setaljatok. Most olyan szepen sut a nap,menjetek ki a szabadba.
2016. okt. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Valami más ötlet esetleg?
2016. okt. 22. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!