Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon tetszik nekem az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon tetszik nekem az osztályból egy csaj, hogyan hívhatnám el randira?

Figyelt kérdés
Már többször is gondoltam hogy el kellene mondanom neki hogy tetszik, csak nincs elég önbizalmam hogy ezt megtegyem? Honnan meríthetnék elég önbizalmat hogy elhívjam randira vagy egyebek?

2015. nov. 11. 18:02
 1/4 hopsalappipó ***** válasza:
67%
Osztálytárssal nem randizgatunk...
2015. nov. 11. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, igazából akárhogyan, akármilyen szépen is elmondhatod neki, de ha pl tőlem megkérdezné egy osztálytársam hogy járnék e vele vagy stb... én biztos nemet mondanék, nem jó dolog osztálytárssal járni, főleg ha szakítotok akkor meg csak a baj van... de ha szereted és bízol abban hogy együtt maradtok, és a lányt sem zavarja akkor mondd el neki. És nem félj tőle, figyeld a jeleket, ha mosolyog rád és kedves veled, menj oda bátran, nem veszíthetsz semmit ;)
2015. nov. 11. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ugyanilyen helyzetben vagyok,csak lány vagyok :D Szerintem próbáld összeszedni a gondolataidat,és elé állni,a szemébe nézni és elhívni randira.Nem olyan bonyolult ;) Bár tudom,hogy nagyon nehéz,én se merném megtenni,de ha egy fiú ezt megtenné velem,én nagyon becsülném benne azt,hogy oda mert jönni :) Pedig ez lenne a normális,de hát mostanában már ritka sajnos :(

Az meg,hogy ne járj osztálytárssal....baromság.Oké,hogy mindig együtt vagytok,meg,ha szakítotok,akkor rossz meg minden....de meg lehet oldani,hogy mindkettőtöknek jó legyen,és ha esetleg később már nem lesztek együtt ne legyen kellemetlen egyikőtöknek se ;)

2015. nov. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nálam is tok ugyan ez volt, nem mertem elhivni az osztalytarsamat.


Egyik nap elmentunk a barátaimmal (kB 4 en fiúk) És szorakozasbol egymás telojarol írtunk lányoknak. Az lett az egészből h az a lány aki tetszett Szívesen eljonne velem randizni. Ha nálad azt írna h nem mondhatod neki h xy írta és nem te szóval meguszhatod a kínos szitu.... Remélem segítettem! SOK SIKERT!!! f/14

2016. okt. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!