Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Titeket milyen apróság...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Titeket milyen apróságok tesznek boldoggá?

Figyelt kérdés
Nagyon megtetszett egy nagyon rossz családi háttérrel rendelkező lányka, aki próbálja magát boldognak mutatni de látszik rajta hogy nem az. Mik azok az apróságok, egy barátságban vagy akár egy kapcsolatban, amik boldoggá tesznek titeket, vagy akár csak mosolyt csal az arcotokra?

2016. okt. 1. 18:12
 1/5 anonim ***** válasza:
88%
Az odafigyelés, a kedvesség, az apró meglepetések, bókok...
2016. okt. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem tusdom, én egy nagyon jó családi háttérel rendelkező háttérben élek, él nagymama nagyapa mind 2 meg egy dédimama 1 rokonom se nyirta ki a másikat eddig, csak apám nagybáttya pénzesebb, de ő se az a gazdag:D, elvileg szeretnek, bár enegm kétlem h megértenének mer hülye vágyaim vannak xD
2016. okt. 1. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2. koszonjuk hogy leirtad ezta nagyon fontos informaciot hogy milyen tokeletes eleted van.


En sem szarmazom valami jo csaladbol, a szuleim jelenleg vallnak, penzel sem allunk olyan jol..

amik boldogga tesznek hat nem is tudom, ha odafigyelnek ram, ha nem kerdezoskodnek annyit, es nem neznek hulyenek, ha valaki tenyleg erdeklodik azirant amit szeretek, ha valaki illedelmes, pl kinyitja az ajtot, elore enged stb:) ezek ugy feltudjak dobni a napomat.

egyik nap pl. lattam egy kacsat furdeni egy kis folyoba ami elott mindig elmegy a buszom, es elegge feldobta a napom ami eleg rosszul kezdodott.. szoval engem ilyen kis aprosagok is feltudnak dobni :) (amugy abba a folyoba meg sosem lattam kacsat :D )

azis boldogga tesz egy ideore ha valaki megdicser, vagy legalabb eszreveszi hogy letezem.

azta lanyt lehet hogy pont masok teszik boldogga, probalj kedvesen kozeliteni fele:)

2016. okt. 1. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
amugy utolso vagyok,most veszem eszre hogy ott van hogy kokain.. az mit is akar jelkepezni?......
2016. okt. 1. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3. mint mondom anyi hogy van 1 távolabi rokonom aki jobb módú, jó emberek, de attól még mi is csórók vagyunk xD, a bőrkabátot gyakszipénzböl vettem xd
2016. okt. 1. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!