Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok többsége mire vágyik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többsége mire vágyik egy kapcsolatban, hogy mi tenné őket boldoggá és miként is szerethetnénk egymást igazán? És hogyan is kéne ilyet létesíteni?

Figyelt kérdés
Én egy 17 éves fiú vagyok. És sajnos be kell vallanom elég szomorú és boldogtalan vagyok mostanában. Sajnos nincs testvérem és olyan sok barátom sem és elég egyedül érzem magamat és gondoltam ha valakit megszeretnék és vele lehetnék boldoggá tennénk egymást, vigyáznék rá és próbálnék örömet szerezni nekei :) ,

2016. ápr. 21. 07:49
 1/6 anonim válasza:
Te már leírtad, hogy mire vágyik egy IGAZI lány. Hogy szeressék, boldoggá tegyék illetve, hogy vigyázzanak rá. :) Természetesen a mai hülye libáknak csak az kell, hogy elmondhassák: járok valakivel, hogy aztán kitehessék facebookra, mert az olyan menő...
2016. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Biztonságra.

Az kell nekik, hogy legalább 20 évig velük maradj, és mindenben segítsd őket, míg felnő a gyerek.

Az pedig kevés, ha ezt mondod nekik, hanem különböző jelekből ezt látniuk kell.

2016. ápr. 21. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
Pénzre
2016. ápr. 21. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
59%

összehordanak neked hetet-havat midnenről, de nézd, a csajoknak két dolog kell, ez alap:

1, pénz, de sok!

2, szex és szex, lehetőleg nagy farokkal.


ha ezek megvannak, sztem nyerő vagy, szal menni fog. az más kérdés h a legtöbb úgyse ismeri be neked, de attól még ezek a kapcsolatok a tartósak ill. ezek alapján jön össze a legtöbb kaland is. szal ezekkel hogy állsz?

nálunk elég volt pl h egy srácról elterjedt h mekkora van neki, na utána kb le se tudta vakarni magáról a lányokat, pedig addig rá se figyeltek. hát szal ilyen ez ...

2016. ápr. 21. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Fruzs33 ***** válasza:
Szeretet,hűség,bizalom,és tedd őket boldoggá ehhez nem kell feltétlenül pénz.
2016. ápr. 21. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
60%

Hűség, bizalom, mindig fel tudjon vidítani, ne csak mutogasson a haverjainak, törődjön velem.

Ez természetesen mindkét félre vonatkozik, nem csak a fiúra.

14 éves lány

2016. ápr. 21. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!