Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Van 1 lány akivel facebookon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van 1 lány akivel facebookon megismerkedtem és kihívtam ot találkozni most eloszor! Ha találkozok vele akkor hogy fogadjam ot? Mit csináljak? Pl ilyenre gondolok hogy olelés vagy mit kell ilyenkor?

Figyelt kérdés

2016. okt. 13. 20:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Meddig jutottatok el Facebookon? Ez attól függ. Az ölelés a maximum, ah ost látod először, talán még sok is.
2016. okt. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
55%
Ha most találkoztok először, akkor szerintem egy puszit adhatsz nyugodtan köszönéskor.Aztán szervezz valami közös programot, menjetek el sétálni, üljetek be egy sütire valahová vagy igyatok valamit. És ne idegeskedj, ne légy zavart, kezeld úgy a dolgot, mintha Facebookon beszélnétek.
2016. okt. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Markolj a fenekébe és smárold le.


1.-es válaszoló írta

"Meddig jutottatok el Facebookon?"


Ezt, hogyan kell értelmezni? Gondolom addig jutottak, hogy nyomkodta mindekettő a billentyűzetet. Esetleg a telefont.

2016. okt. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
csak megismerkedtunk facebooon es kihívtam ot hogy éloben is találkozzunk,beszélgessunk !
2016. okt. 14. 15:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Mond neki hogy szia és öleld meg :D de én még nem találkoztam senkivel nem tudom mit kell csinálni :D
2016. okt. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Azota nem is talalkoztatok?
2018. febr. 12. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!