Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » A lovastáborban megismerkedtem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lovastáborban megismerkedtem egy lánnyal. Hogyan kezdjek udvarolni neki? (bi lány vagyok)

Figyelt kérdés
2016. júl. 14. 17:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Az igazi sötétség, akkor jön el, amikor az egyetlen fény is kihull a szobában, Péter 1-1-20


Öhm egyáltalán a lány akarja, hogy udvarolj neki?? ő esetleh leszbikus?? vagy biszexuális?? Mennyi idősek vagytok?

2016. júl. 14. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Attól függ, hogy Ő is biszexuális vagy esetleg leszbikus. Mennyi idősek vagytok? Mennyire messze laktok egymástól?


Ha igen akkor próbálj közeledni felé.


Ha nem akkor szerintem sehogy. Mint írtad biszexuális vagy és lehetséges, hogy ez iránt a lány iránt való érzelmeid megszűnnek mondjuk egy másik lány miatt vagy fiú miatt. Akkor pedig lehetséges, hogy ő eltávolodna amikor elkezdesz közeledni de ha a fent említett dolog történik(a másik lány vagy fiú) akkor egy jó barátot elveszítesz.


Sok kitartást! :)

2016. júl. 14. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
15 éves a lány én + 16 vok
2016. júl. 14. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!