Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha neten megismerkedtem egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha neten megismerkedtem egy lánnyal, egész jóban vagyunk, tali is megbeszélve, kérdezzek rá a magasságára?

Figyelt kérdés

Neten ismertem meg, sohase láttam még élőben.

Szimpatikusak vagyunk egymásnak, talákozót is lebeszéltünk, hogy majd valamikor összefutunk.


Érdemes megkérdezni, milyen magas? Jó lenne tudni, de ha kiderül, hogy magasabb mint én, akkor lehet bukta az egész tali, mert nem ilyen pasit keres magasságra mint én.

Vagy mégis jobb ezt letisztázni?


Szerintetek?



2016. máj. 24. 11:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezheted, ha érdekel, nem intim kérdés. De ha szimpatikusak vagytok egymásnak, akkor értelmes lány nem fogja lemondani a randit csak azért, mert magasabb.
2016. máj. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Több ízben fordult elő, hogy a pasi, akivel ismerkedtem, érdeklődött a magasságom felől, jelezve, hogy őt zavarná, ha magasabb lennék nála. Nem vettem rossz néven, természetesnek tartottam az érdeklődést.
2016. máj. 24. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Csak ne a talin legyen az, hogy a csaj rájön, h apró vagyok neki mondjuk és akkor kellemetlen az egész randi, mert már nem akar velem lenni.
2016. máj. 24. 11:30
 4/17 anonim ***** válasza:
De pont ezért nem baj, ha eddig nem merült fel, mert így még bebizonyíthatod neki, hogy ez nem akadály.
2016. máj. 24. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Ööö. most akkor mi legyen?

Mondjuk engem kiváncsiságból érdekel, de nőknél szokott a magasság számítani.

2016. máj. 24. 11:40
 6/17 anonim ***** válasza:
Én a helyedben inkább a saját magasságomat írnám le, jelezve, hogy csak azért mondod, hátha zavarná őt.
2016. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Az meg , hogy néz ki?


Bár a lány se kérdezte meg tőlem, milyen magas vagyok, fel nem tett kérdésre meg ne válaszoljak?:D


Ha érdekli, majd megkérdezi?

2016. máj. 24. 11:53
 8/17 anonim ***** válasza:
Szerintem hagyd, ne kérdezd meg. Ha téged nem zavar, ha esetleg magasabb nálad (engem pl. 10 centi a javamra csak annyira zavarna, mint mondjuk egy szemölcs az arcon: ha mindeb klappol, megszokom pár találkozás után, csak addig fura), akkor ne kérdezz rá. Így mindenképpen kapsz egy esélyt, hogy lenyűgözd. Ha nagyon érdekelné, szerintem rákérdezett volna... De lehet, csak magamból indulok ki, hogy találka előtt szóbahozok mindent, ami mundenképp kizár valakit :).
2016. máj. 24. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Igazából engem a magasság nem zavar, csak legyen valaki :D
2016. máj. 24. 11:58
 10/17 anonim ***** válasza:

Most ha nem is kérdezte, akkor honnan veszed, hogy másmilyet keres?

Megadta love.hun, hogy mi fér bele? Annak a fele hülyeség. Ne foglalkozz már ilyen hülyeségekkel...

Ennyi erővel én zsákot húzhatnék a fejemre, mert senki nem keres keresztharapásos, striás, enyhén narancsbőrös, szőrösödő nőt. De ha elmegyek rendbe rakva a randira a felét észre se veszik, csak belém esnek 10/8-szor.

2016. máj. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!