Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit csináljak ha már teljesen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha már teljesen kész vagyok miatta?

Figyelt kérdés
Megkérdeztem a lányt hogy van e kedve talizni hétvégén,azt írta vissza hogy "oo nemtudom".Mit jelent ez?Régebben igent mondott(múlt héten is pl) csak aztán (miatta)nem jött össze a randi.Több hónapja fűzöm,és semmit nem kapok érte(régebben még ő jött ,melltartós kép,megkérdezte van e nálam esélye stb én ezután egyből elhívtam,de akkor nem ért rá és amióta már nem dolgozunk együtt(1 hétig együtt dolgoztunk még júliusban)megváltozott.De én nem értem ha egy hete még elhívtam és igent mondott akkor most mi baja?Teljesen magam alatt vagyok,szépen lassan lehúzta az életkedvem/önbizalmam,amikor nem vagyok a barátaimmal teljesen összeesek dührohamaim vannak stb.Nem akarom feladni amíg vissza nem utasít de úgy érzem hogy bármit is csinálok ebből nem valószínű hogy jól fogok kijönni.:s Valaki tud segíteni?Előre is köszi a válaszokat.16/f

2016. okt. 14. 19:20
 1/3 anonim ***** válasza:
Még mindig keresned kéne egy értelmes lányt.
2016. okt. 14. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy értelmesebb lányt. Ez a melltartós kép dolog, meg olyan, hogy nincs benne tartás. Nem éri meg szerintem.
2016. okt. 14. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyébként, még hányszor szeretnéd ugyanezt a kérdést feltenni?
2016. okt. 14. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!