Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Hova vigyem első randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova vigyem első randira?

Figyelt kérdés
15 éves lányt hova vihetnék ismerkedni,beszélgetni,járunk csak nem ismerjük egymást?

2016. okt. 15. 21:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Hogyan "járhatsz" ... lehetsz együtt valakivel ha nem ismeritek egymást ? Első randi... de már jártok... tedd előbb rendbe a fogalmakat, és majd rájössz!
2016. okt. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Parkba vagy valami hasonló helyre ahol csak ketten vagytok és tudtok beszélgetni ;)
2016. okt. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt még értem hogy első randi, össze lehet úgymond jönni neten keresztül is, velem is így volt, de az hogy nem is ismeritek egymást nem tudom hova tenni... amúgy mennjetek el sétálni valahova, valami nyugisabb helyre :)
2016. okt. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Elbasztam a kerdest de ismerjük egymast csak mé jobban megkenena masikat ismerni
2016. okt. 15. 22:14
 5/8 anonim ***** válasza:
Beülni egy nyugodt helyre, inni egy forrócsokit utána sétálni, ez anyagilag sem megterhelő.
2016. okt. 16. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2016. okt. 16. 11:40
 7/8 anonim ***** válasza:
Reök palotánál a Coffeeshophoz, vagy bármelyik kávézóba, ott például a teák isteniek.
2016. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sima séta és közben beszélgetés! Legjobb!
2016. okt. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!