Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Mit ajánlatok első randira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit ajánlatok első randira?

Figyelt kérdés

Régóta ismerem a lányt, elég jól. Van néhány ötletem, pl park, csak nem tudom még, hogy miről beszéljünk, vagyis milyen témát dobjak be ha nagyon csendben vagyunk. Tudom, most jöhetnek azok a válaszok, hogy kéne tudni, meg ha ismerem, akkor pláne, de nem olyan könnyű az.

Miket ajánlatok, nem csak parkkal, hanem az egész randival kapcsolatban?

16/F



2016. szept. 23. 23:16
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na figyelj Kérdező, nékem van egy tuti ász tippem a "kínos csend" elkerülésére. Ezidáig mindig bevált, és roppantul hatékony módszer.

A lényege az, ahogy amikor elfogyott a téma, valami teljesen zagyva, irreális kérdést kell feltenni a lánynak. Például: "Szerinted az aszteroidák tudnak táncolni?" vagy "Szerinted a griffmadarak is elrepülnek délre ősszel?" Ez olyan jól működött nálam, hogy mikor megkérdeztem a csajt, hogy szerinte mit csinál a Perszil a folttal, másfél óráig ment rajta a témázgatás :DDD

2016. szept. 23. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi! 😁😁😉

Esetleg egyéb tipp?

2016. szept. 23. 23:31
 3/6 anonim ***** válasza:

Én azt figyeltem meg, hogy a kínos csend elkerülésére egy jó taktika, ha mozgásban vagytok, mert ha az utcán sétáltok, akkor mindig szembe jön a téma. :) Szóval az első randiba mindenképpen beleterveznék egy kis sétát, ilyenkor nem olyan ingerszegény a környezet.

Amúgy meg az is segít, ha figyelsz arra, amit mond, mert akkor adja magát a téma, mert valószínűleg megsejtet olyan dolgokat, amikre rá tudsz kérdezni és ki tudod fejteni a saját véleményedet/tapasztalatodat a témával kapcsolatban.

Szorítok, hogy jól sikerüljön az első randitok. :)

2016. szept. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszi
2016. szept. 25. 12:09
 5/6 anonim ***** válasza:
Persze,figyelni kell a másikra, de ez csak akkor jó ha természetes :) Ha minden szavára rágörcsölsz nem lesz jó... Én azt mondom otthon verj be egy vagy két felest (nem alkoholistát akarok belőled, de tényleg nagyon jó görcsoldó, és nekem be szokott válni, vagy 0.1 zöldike), megisztálkodsz, aztán rögtön jobban ráhasalsz a flow-ra :D
2016. szept. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi! 😂😂😂
2016. szept. 25. 20:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!