Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Mit csináljak az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Mit csináljak az első randin? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Az első randin mikor találkozunk a lánnyal,mit csináljak?Pusziljam meg?Vagy öleljem meg?Vagy csók?Mi az "elvárás"?A lány 14,én 17 vagyok.

2016. okt. 17. 20:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Attol függ milyen a lány. Az arcára minden képo adj puszit, szerintem. Attol semmi baja nem lesz, és meg is ölelheted nyugodtan szerintem. De a csok még nem hiszem, max, ha olyan jelejet ad, ami erre utal, hogy nem bánná, ha megcsokol.

Pl ha a szemedbe néz aztán az ajkaidra és ujra a szemedbe, ez arra utal, hogy meg akar csokolni. Ha ugy érzed elég közel kerültetek együáshoz ez sem baj. 21.század, nem a középkör ahol csak házasság után volt szabad.

2016. okt. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Inkább búcsúzáskor lehet adni puszit, aztán, ha tetszik neki, lehet hosszabban is búcsúzni.

De ne erőltesd... érezni lehet, hogyan fogadja.

2016. okt. 18. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
76%
Attól függ, hogy mióta ismeritek egymást! Ha pl. 2 hónapja, akkor szerintem búcsúzásnál belefér a csók! (Nem smárolás!) Ha még nagyon friss a dolog, akkor szerintem egy hosszabb arca puszi legyen!
2016. okt. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a lánytól is függ. Találkoztal már vele? Osztálytársad, honnan ismered? Az első randi előtt mit csináltatok? Beszélgettetek, mentetek együtt haza, írogattatok csak? Tudod, hogy a lány szerelmes beléd? Ha engem elhívna randira most az aki tetszik (osztálytársam), akkor örülnék ha megcsókolna, de van akinek ez gyors. Éd annak is örülnék ha megölelne.
2016. okt. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha 14 éves, akkor leginkább semmit. Ölelés még oké.
2016. nov. 2. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!