Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Randizás » Miert csinalja ezt?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csinalja ezt?

Figyelt kérdés
Talalkoztam egy fiuval,es hat elegge tetszett nekem is,es ugy vettem eszre neki is en. Jol elvoltunk,volt csok is nem is keves:) (ez nem jellemzo ram,mert elegge felenk vagyok,de vele eltudtam magam engedni).. utana egy hetet meg irogattunk ,ugy volt h talalkozunk de nem jott ossze. Aztan egyiknap irtam neki,megsem nezte.majd 4 honap mulva valaszolt h hianyzok neki.. miert csinalja ezt ? Fiuk?

2016. okt. 18. 20:39
 1/2 anonim ***** válasza:
Azért csinálja, mert hiányzol neki. Ebből leszűrtem, hogy neked is hiányzik. Ne kellesd magad, találkozzatok, a közös empátia már megvan. Lehet elmondja, hogy miért nem beszéltetek eddig, most tiszta vizet önthetsz a pohárba.
2016. okt. 18. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Felejtsd el, gondolom 4 hónapig volt egy másik lány is, gondolom dobták és most abban bízik, hogy vagy olyan hülye, hogy érzel még iránta valamit és hogy megkaphat téged is.
2016. okt. 20. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!